Sari la conținut
Forum Roportal
Cascador

Jocuri periculoase

Postări Recomandate

Sint cascadorul nestiut, al meu, al oricaruia si am de gind sa petrec un pic in mijlocul vostru, doar pentru a ne cunoaste,prin amuzament.

 

Singuratatea dauneaza, iar mie imi place sa socializez.

 

Sa zicem, ca eu am trecut de fazele cu cunoasterea, imi este indeajuns si am tras o linie definitorie pentru ce este mai important in viata.

 

Umorul.

 

Presupunem ca ne aflam intr-un amfiteatru din epoca medievala. Fiecare isi inchipuie ca este un actor si isi alege un rol.

Ce se pune in scena, este rezultatul inchipuirii si dorintelor voastre de moment. Inspiratia din actualitate este cit se poate de binevenita.

 

Cu ingaduinta voastra, eu imi atribui rolul de bufon.

 

Incepem?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da. Eu momentan is in rol de moderator. Dar nu m-am prins ce sa fac cu topicul asta. :P

 

Serios, vrei sa fii mai explicit?

 

Asta nu pare a fi un joc. Il doresti sa fie un topic despre tine? Sa stim si noi cum participam pe el.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Umorul e spontan si in niciun caz nu e un motiv de lauda. De obicei, este folosit pe post de apanaj, in scopul de a ascunde... eu stiu... defectele fizice, par egzamplu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@Kahila: Nici eu nu cred... Dar am ramas cu nedumerirea. O sa mai suport cateva ore dilema asta, sper sa ma salveze cineva intre timp. :)

 

So, Cascadoruleee! De pe unde esti, reintoarce-te pe meleagurile noastre si explica-ne te rog cum sa ne jucam cu tine! :jester:

 

 

@Dzidzi: Cine stie? :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O iau de jos in sus:

Ce inseamna cite ID-uri vreau sa obtin?

Spontaneitatea este pentru cei care se simt asa si au curajul, fara sa ne punem intrebari de genul, ce se ascunde aici!?

D-le moderator, daca nu crezui ca este un joc, considera-l cum doresti. Am mentionat ca doresc socializare.

Jocul propus, nu este periculos decit pentru copii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Lucast, stai sa ma lamuresc cu cascadorul!

 

D-le cascador, spune din start asa: ca vrei un topic unde oricine spune ce vrea! Sort of... bla-bla-bla-bla-bla inside of a bla-bla-bla. Bine, din partea mea, as vrea sa vad si eu cu ochii mei cel mai neconsistent subiect din lume! Sa vedem ce iese! Go ahead!

 

Lucast e prima! Cine se mai ofera?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×