Sari la conținut
Forum Roportal
tisepare

"folosit/a"

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

V-ati simtit vreodata folositi de alte persoane? Daca da, cum ati rezolvat problema cu voi insiva? Stiu ca problema per ansamblu se repara departandu-te de persoana sau persoanele care te "folosesc", dar sentimentul ca ai fost, si mai ales, ca te-ai lasat folosit/a, cum dispare?

Editat de Methala

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

V-ati simtit vreodata folositi de alte persoane? Daca da, cum ati rezolvat problema cu voi insiva? Stiu ca problema per ansamblu se repara departandu-te de persoana sau persoanele care te "folosesc", dar sentimentul ca ai fost, si mai ales, ca te-ai lasat folosit/a, cum dispare?

Dispare impacandu-te cu tine ma gandesc, dar asta depinde si de felul in care ai fost folosit, de impactul pe care il are asupra ta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu inteleg la ce te referi ? In societate totul e cerere-oferta. Dai, primesti. Doar hartia igienica poate fi folosita :blink:

Poate in felul asta :rot:

post-92094-0-07800400-1330375227_thumb.jpg

Editat de LikeThisPoppy
  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

... cum ati rezolvat problema ... dar sentimentul ca ai fost, si mai ales, ca te-ai lasat folosit/a, cum dispare?

 

Eu zic mereu ca o data, dar o singura data numai se poate f... si in norocul meu, ocazie pentru a 2-a oara n-o sa mai fie, ca am terminat relatia definitiv cu acea persoana!!!

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

V-ati simtit vreodata folositi de alte persoane? Daca da, cum ati rezolvat problema cu voi insiva? Stiu ca problema per ansamblu se repara departandu-te de persoana sau persoanele care te "folosesc", dar sentimentul ca ai fost, si mai ales, ca te-ai lasat folosit/a, cum dispare?

Nu dispare. Cel mult poti invata sa-l dai la spate si sa nu-l lasi sa te supere, sa te macine.

 

 

 

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu inteleg la ce te referi ? In societate totul e cerere-oferta. Dai, primesti. Doar hartia igienica poate fi folosita :blink:

nu e in toate situatiile asa. se intampla sa dai si sa nu primesti decat bataie de joc, in cel mai bun caz. inteleg ca n-ai nicio treaba cu ceea ce zic...

Editat de Methala
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Renuntati la mentalitatile astea, daca la sex va ganditi. Nu va foloseste nimeni, v-ati dat acordul, v-a placut, ce mai vreti ? Sa vi se faca statui pentru asta ? Sa va fie garantat ceva ?

 

Asta e viata...nimeni nu-ti garanteaza nimic.

Editat de Renaissance'91
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Renuntati la mentalitatile astea, daca la sex va ganditi. Nu va foloseste nimeni, v-ati dat acordul, v-a placut, ce mai vreti ? Sa vi se faca statui pentru asta ? Sa va fie garantat ceva ?

 

Asta e viata...nimeni nu-ti garanteaza nimic.

nu e vorba numai de sex, se poate aplica in mai multe situatii. te-ai gandit tu repede la sex. in rest... no comment...

nu ma asteptam sa mi se faca statuie, dar sa primesc ceea ce ofeream, da...

Editat de Methala
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×