Sari la conținut
Forum Roportal
Rami

Videochat - Intre realitate si barfa

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Aman acest articol de foarte mult timp desi mi-am promis ca intr-o zi , curand , il voi scoate la lumina, pentru ca prea multe idei preconcepute izvorate din prostie si ingustimea mintilor se aduna in jurul nostru in fiecare zi .

Evident, subiectul e usor de intuit din titlu .

Ascult de cate ori am ocazia parerile total neavizate in legatura cu ce inseamna activitatea de video chat. Inca ma minunez.

In primul rand, doamnelor simandicoase ce se vor rascula imediat la citirea acetui articol , le sugerez sa citeasca cu mare stentie.

Ce este video chat-ul, de fapt ? Este activitatea recreativa de comunicare prin intermediul internetului care include :

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Rami multe fete au zis ca se dezbraca alea cu care am vbit eu ca au incercat asta . Era alegerea lor? Pe un alt site am gasit reguli de conduita la videochat si descria un comportament de seductie spre erotic

 

Bine . Cati bani faci pe luna daca nu scoti hainele de pe tine? Ma refer la nuditate

Editat de Ea.
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Simt o ironie in postul tau. E ca si cum ai acuza pe cineva ca nu are nivelul sa fie pictor. "Bine, dar el e desenator!" - "Nu conteaza, pictor tot nu e in stare sa fie!" - asa ceva. Fiecare se orienteaza spre ce profesie simte ca i se potriveste. Acuma nu cred ca profesia de video-chatista a devenit intre timp cea mai ravnita profesie de pe Terra, nu?

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Rami multe fete au zis ca se dezbraca alea cu care am vbit eu ca au incercat asta . Era alegerea lor? Pe un alt site am gasit reguli de conduita la videochat si descria un comportament de seductie spre erotic

 

 

Nuditatea este alegerea modelului.

Sa iti explic ceva referitor la reguli de site-uri : se cere comportament seductiv, dar nu se accepta nuditate pe free chat . Doar in modul privat .

Cand am recunoscut public asta , mi-am asumat .

Intrebati, va raspund. :)

Aruncati cu pietre si dau cu voi de planeta fara rusine !

 

 

Bine . Cati bani faci pe luna daca nu scoti hainele de pe tine? Ma refer la nuditate

 

 

Nu voi enumera sumele , nu are rost .

Nu am spus ca sunt contra nuditatii. Doar ca am invatat sa fiu selectiva.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu te ironizez. Sau nu te judec. As fi curioasa daca s-ar putea reforma videochatul . Clientii sunt tipi inteligenti sau mediocri?

 

 

Nu voi enumera sumele , nu are rost .

Nu am spus ca sunt contra nuditatii. Doar ca am invatat sa fiu selectiva.

 

Bine .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Simt o ironie in postul tau. E ca si cum ai acuza pe cineva ca nu are nivelul sa fie pictor. "Bine, dar el e desenator!" - "Nu conteaza, pictor tot nu e in stare sa fie!" - asa ceva. Fiecare se orienteaza spre ce profesie simte ca i se potriveste. Acuma nu cred ca profesia de video-chatista a devenit intre timp cea mai ravnita profesie de pe Terra, nu?

 

Singura ironie a postarii se refera la "doamnele " care se cred prea doamne pentru acest job. Cand de fapt, au CV-urile nud. Asta am vrut sa subliniez.

Nu stiu daca e cea mai ravnita meserie , dar stiu ca 80% dintre modele sunt de duzina, adica nu ating mari performante. De ce ? Lesne de inteles, zic eu .

 

Eu nu te ironizez. Sau nu te judec. As fi curioasa daca s-ar putea reforma videochatul . Clientii sunt tipi inteligenti sau mediocri?

Ei sunt oameni ca si noi si se pliaza pe personalitatea si nivelul modelului. De la intelectuali pana la simpli muncitori.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da sigur... de parca videochatul e singurul domeniu in care activeaza prejudecatile :lol: Macar aici nu sunt neintemeiate, majoritatea fac asta pentru nuditate si sex virtual. Sa fim seriosi.

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai incerc sa ma pun in pielea unei doamne. Poate consider ca pot realiza mai mult in viata decat sa fiu o companie placuta pentru cineva.

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Modelul are voie sa vb orice cu clientul?

 

Daca iti sapa cineva trecutul poate afla ca ai lucrat in videochat?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×