Sari la conținut
Forum Roportal
_Undying_

Delirul grandorii sexuale la femei!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

"Nu ma merita, nu m-a meritat, ani pierduti!"

 

Aici e locul unde sa va expuneti ranile, unde sa va marturistiti asteptarile inselate! Femei din toata tara, uniti-va! Protestati impotriva celor care v-au amagit cu promisiuni desarte! Demascati-le planurile si strategiile marsave prin care au ajuns sa va posede trupul sfant! Ati meritat tot ce e mai bun pe lume prin simplul fapt ca v-ati nascut femei dar ei v-au inselat! Nu mai asteptati, spuneti-va durerea, ca alte virgine ca voi sa nu mai pateasca la fel!

 

GO FOR IT!

Editat de _Undying_
  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cauti un ban cinstit ? :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

"Nu ma merita, nu m-a meritat, ani pierduti!"

Aici e locul unde sa va expuneti ranile, unde sa va marturistiti asteptarile inselate! Femei din toata tara, uniti-va! Protestati impotriva celor care v-au amagit cu promisiuni desarte! Demascati-le planurile si strategiile marsave prin care au ajuns sa va posede trupul sfant! Ati meritat tot ce e mai bun pe lume prin simplul fapt ca v-ati nascut femei dar ei v-au inselat! Nu mai asteptati, spuneti-va durerea, ca alte virgine ca voi sa nu pateasca la fel!

 

GO FOR IT!

Mai bine marturiseste tu ranile tale cauzate de ticaloasele care ti-au abuzat tie trupul sfant si sufletul gingas plin de sentimente si care nu te-au meritat pe tine, dupa ce te-ai daruit lor din prima noapte si emotional si trupeste. Macar prin faptul ca ti-au dat flint din prima, considera ca nu ai pierdut ani intregi din viata. Te-ai scos ieftin... cu o partida de sex si atat.

 

 

E mai captivanta durerea vietii tale. Go for it....

Editat de Naeema
  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@Undying:Tu o sa ai parte de o femeie foarte cuminte,ascultatoare,frumoasa,curata si cu supapa de cauciuc.

Editat de Xesiboi
  • Upvote 6

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hmmmm....suna a topic cu tenta misogina :P

De ce l-ai deschis? iti place sa razi de oamenii care poate chiar au suferit din dragoste?(asta presupunand ca ar exista prin absurd cineva care s-ar destainui aici)...sau inteleg eu gresit?

Editat de Equilibrium Girl
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Prin 2009, am ramas cu gura cascata sa cunosc o slujitoare a Domnului (baptista ferventa), ultraobeza, care mi s-a spovedit la telefon cum a amagit-o unul ca o iubeste numai sa se culce cu ea. Am cunoscut-o pe noi2.ro intr-o seara. Am vb pana dimineata la telefon cu ea, nu stiam ca are peste 100 de kg, la maxim 1.60. A doua zi ne-am intalnit in oras. A ramas sa mai vorbim la telefon. In cateva zile a inceput cu delirul mistic, mi-a explicat cum doarme ea in bratele Domnului, bla bla. I-am zis, fugi bre de aici, ca tu pacatuiesti cu pantecul zi si noapte, faci sex culinar. M-a facut obraznic si relatia de amicitie s-a incheiat. Vedeti cat sunt de ticalos? Ocoliti-ma daca puteti.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

t. Vedeti cat sunt de ticalos? Ocoliti-ma daca puteti.

 

 

Ah, si tu erai ultima mea speranta ! Ce ma fac eu acumaaaa? :cry:::cry: :cry:

Editat de Aseneth
  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu intelesai de ce intitulasi topicul asta "Delirul grandorii sexuale la femei" ! :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

M-am inecat cu o felie de paine.

 

Am incercat si sa-i explic (psihologic) de ce mananca asa mult, la ce riscuri mortale se expune, iar ea mi-a zis ca nu conteaza trupul ci sufletul si ca ea doarme linistita in bratele lui Isus. OK, ideea era ca ea pusese cruce trupului si tot ce mai voia era un fraier care sa-i accepte sufletul invizibil. Promisiunea era ca cica daca o accept asa cum e, ea va deveni incetisor, de la sine, asa cum imi doresc. OK, mi-am zis, imi place cum suna, dar era si uratica la față, am evaluat tot ce se putea si nu era nimic la ea sa-mi provoace o descarcare de endorfine.Asa ca am dat cu barda, terapie de soc. I-am spus adevarul in fata.

Editat de _Undying_
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×