Sari la conținut
Forum Roportal
kosfunny

Femeia la volan

Postări Recomandate

Nu vreau sa fiu misogin, dar realitatea e cruda!

Sunt zi de zi in trafic, in Bucuresti, si credeti-ma ca nu e zi fara sa ma impiedic de cateva ori de cate-o soferitza aeriana sau total paralela cu sofatul!

Stiu, imi veti spune ca sunt si barbati varza, asa e, dar sunt intr-un procent foarte mic! Pe cand, din 10 femei, una conduce bine, doua se descurca si restul incurca!

:spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu vreau sa fiu misogin, dar realitatea e cruda!

Sunt zi de zi in trafic, in Bucuresti, si credeti-ma ca nu e zi fara sa ma impiedic de cateva ori de cate-o soferitza aeriana sau total paralela cu sofatul!

Stiu, imi veti spune ca sunt si barbati varza, asa e, dar sunt intr-un procent foarte mic! Pe cand, din 10 femei, una conduce bine, doua se descurca si restul incurca!

:friends:

 

 

Mie imi place cel mai mult cind se fardeaza in oglinda in timp ce conduc... :spiteful:

Am o colega care face asta si i se pare foarte normal ...

Editat de Ares444

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ati vazut ce pisicoase sunt cand te roaga sa le lasi si pe ele sa schimbe banda?

De multe ori, ca sa ma amuz, alora mai fitzoase le fac semn ca nu! Sa vezi ce nedumerite sunt! Probabil nu sunt obisnuite sa fie refuzate! :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hai lasa,lasa ca nici cu taximetristii nu imi e rusine.

Dom'le femeile la volan sunt mai responsabile,mai atente,mai precaute,ia nu mai dati de pamant cu noi.

Ote ma!!! Nu mai aveti acus loc de noi pe sosele :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu vreau sa fiu misogin, dar realitatea e cruda!

Sunt zi de zi in trafic, in Bucuresti, si credeti-ma ca nu e zi fara sa ma impiedic de cateva ori de cate-o soferitza aeriana sau total paralela cu sofatul!

Stiu, imi veti spune ca sunt si barbati varza, asa e, dar sunt intr-un procent foarte mic! Pe cand, din 10 femei, una conduce bine, doua se descurca si restul incurca!

:spiteful:

trebuia sa pui si un chestionar la topicul asta, era mai cool, puteam vota

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa stii ca sint si din alea care manevreaza bine si...covrigul.

Eram odata pe autobahn intre Bonn si Koln, ea era blonda intr-un Porsche Carrera galben...si nu am reusit sa scap de ea nicicum...si m-am dus si cu 250km/h. Ei...femeia se grabea (oare unde ? :spiteful: )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ati vazut ce pisicoase sunt cand te roaga sa le lasi si pe ele sa schimbe banda?

De multe ori, ca sa ma amuz, alora mai fitzoase le fac semn ca nu! Sa vezi ce nedumerite sunt! Probabil nu sunt obisnuite sa fie refuzate! :spiteful:

io n-am nimica de zis. Nu cred ca sunt o problema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×