Jump to content
Forum Roportal
Fernandaa

Sex cu capu'-n punga

Rate this topic

Recommended Posts

Dragii mei !

Am citit undeva despre o ea care in timpul partidei de sex il sufoca pe un el. Obiectul torturii era o punga dar banuiesc ca acelasi efect l-ar avea si un ciorap, cablu...etc :crazy:

Acuma...eu ca incepatoare...normal ca m-ai intai ma consult cu voi. :swoon: Daca uit sa ii scot la timp capul din punga ? Sau....orbita de.....pasiune..ii infasor cam strans cablul in jurul gatului ? Ha ??? :think:

• Upvote 1

Daca scopul topicului este datul cu parerea in ce priveste practicarea unor obiceiuri sexuale atipice,nonconformiste si riscurile aferente, postati in consecinta. Asa cum a inceput insa discutia, este tocmai bun de trimis la bla,bla si inchis.

Dragii mei !

Am citit undeva despre o ea care in timpul partidei de sex il sufoca pe un el. Obiectul torturii era o punga dar banuiesc ca acelasi efect l-ar avea si un ciorap, cablu...etc :crazy:

Acuma...eu ca incepatoare...normal ca m-ai intai ma consult cu voi. :swoon: Daca uit sa ii scot la timp capul din punga ? Sau....orbita de.....pasiune..ii infasor cam strans cablul in jurul gatului ? Ha ??? :think:

eu nu priecepe.

Guest
This topic is now closed to further replies.