Sari la conținut
Forum Roportal
Lovedealer

Mă iubeşte sau nu ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

O sa va spun povestea cat pot de detaliat sa puteti intelege exact la ce ma refer.Totul a inceput de la un mic pariu...El mi-a cerut numarul de telefon iar eu ,fiind sigura ca nu avea de unde sa faca rost de el,l-am cam subestimat.Desigur ca a facut rost de el mai repede decat ma asteptam.De atunci am vorbit o gramada.Tin minte ca vineri seara am stat de vorba cu el de la 7-8 seara pana la 6-30 dimineata la webcam; pana a trebuit sa plece la munca.Sambata,ne-am vazut si a trebuit sa ii fac cinste cu o bere.Aici iarasi am stat de vorba de la 3 pana la 11 seara...Desigur ca m-a dus acasa dar nu s-a intamplat nimic (inafara de faptul ca m-a tinut de mana pe sub masa si m-a luat in brate cand imi era frig).A2-a zii dupa Craciun,ne-am vazut iarasi.El m-a sunat aproape de fiecare data.Am iesit in oras...acelasi lucru s-a intamplat.Ne tineam de mana.Si ne luam de brat cand mergeam undeva.Mi se parea foarte drgagutz faptul ca orice facea,langa mine nimerea la masa.Ciudat este ca prima data,cand ne-am vazut eram doar noi 2.Apoi au aparut mai multi prieteni si si-a facut curaj sa ma ia de mana iarasi.Nu ne-am sarutat,dar nu inteleg de ce o nu face.Chiar imi place de el si vreau sa fim impreuna.Altcineva mi-a spus sa il sarut direct si sa nu mai stau pe ganduri pentru ca si el sigur ma place.Va rog mult un sfat...

Va multumesc ca ati citit :)

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poti face primul pas... Dar nu foarte agresiv. Schiteaza, si lasa-l pe el sa continue. Daca dovedesti prea multa initiativa, tot nu-i bine...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Evident te place. Retinerile lui sunt un semn bun, probabil nu cauta doar aventura. Ce sa zic... fa-ti curaj si ia-l de mana. Sigur i-ar face placere daca tu ti-ai strecura mana in mana lui inainte ca el sa-ti ia mana ;)

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Abia ce v-ati cunoscut, vorbit la telefon, iesit la o bere, vorbit iar, vazut iar dupa Craciun si te intrebi " he loves me, or not " ? :lol:

He loves you not. Poate he likes you. Atat deocamdata.

Sfat: saruta-l, vezi ce iese. :o:

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca dovedesti prea multa initiativa, tot nu-i bine...

 

Oare de ce??? Sa astepte pana-i creste par alb??? sau pana i se va reprosa ca statea doar ca o papusa in vitrina ...

 

probabil nu cauta doar aventura.

 

Acu trebuie sa concentrez tare la alte posibilitati de a ... nu se aventuria pentru a nu stiu catea oara!!! din primele zile ...

Editat de The Unknown

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

...

Tu vrei sa ai treaba cu tipul asta ? Atunci data viitoare cand va intalniti, in loc sa va pupati pe obrajorii imbujorati, va pupati pe gurita :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Abia ce v-ati cunoscut, vorbit la telefon, iesit la o bere, vorbit iar, vazut iar dupa Craciun si te intrebi " he loves me, or not " ? :lol:

He loves you not. Poate he likes you. Atat deocamdata.

Sfat: saruta-l, vezi ce iese. :o:

eu zic sa nu-l sarute ea prima.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×