Jump to content
Forum Roportal
kosfunny

Ce sau cine ne-a enervat azi

Recommended Posts

Deocamdata, pana la ora la care am postat topicul nu m-a iritat nimic, dar inca nu s-a terminat ziua!:yahoo:

Deocamdata, pana la ora la care am postat topicul nu m-a iritat nimic, dar inca nu s-a terminat ziua!:yahoo:

cei de la credite de la BT, aroganti de-a dreptul...

profesoara de chimie!!care crede ca suntem calculatoare!!si,,ca nu avem altceva de facut decat sa'i invatam intr'o saptamana toata chimia de a 11,si sa refacem toate probleme!!...bolnava femeie!!daca a'ti cunoaste'o

profesoara de chimie!!care crede ca suntem calculatoare!!si,,ca nu avem altceva de facut decat sa'i invatam intr'o saptamana toata chimia de a 11,si sa refacem toate probleme!!...bolnava femeie!!daca a'ti cunoaste'o

Cred ca e ceva cu chimia asta!Nu am vazut pana acum profesor de chimie care sa aiba toata tigla pe casa! :yahoo:

cei de la credite de la BT, aroganti de-a dreptul...

E, e veche povestea! In Bucuresti s-au mai domolit ofiterii de credite, ca inainte se purtau de parca ti-ar fi dat credite nerambursabile!

da!!dar,profa asta a mea,chiar exagereaza,si ne streseaza pe toti!!!acuma inteleg ca e la profil,dar..nici chiar asa,nici nu are rost sa mai zic ceva!!pentru ca daca nu o cunoasteti,ve'ti spune ca doar exagerez...

offtopic cred ca mai e un topic cu titlul putin mai schimbat ...

ontopic..azi a fost bine dar ma asteapta 3 sapt cat de cat de cosmar iar a patra o sa fie prapad ca a venit randul si liceului nostru dupa vreo 9 in care a fost omis sa primeasca inspectie generala care dureaza doar 10-15 zile...si o sa avem fiecare clasa cam 4-5 inspectii si sa vezi atunci frumusete :yahoo:

Ma enerveza ca tre sa ma duc la scoala :flowers: si mie lenee

Edited by neuron