Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

buna seara.am 18 ani si am o mica problema.sunt cu un baiat de un an.in urma cu cateva luni am avut primele contacte sexuale..la inceput,cu degetul apoi..mi- o introducea ,dar putin..la inceput simteam o vaga durere..la intrare pt ca era locul foarte stramt,atat..am repetat asta de cateva ori(el a introdus o cam jumate) iar apoi..dupa ceva timp..i am izs ca vreau sa o facem \"normal\"..crezand ca inca sunt virgina..(fizic)..atunci cand a introdus o mai mult..a putut iar eu nu am simtit nicio durere sau sa mi curga sange.. nu am simtit nimic mai exact.. doar o usutrime vaga la intrarea in vagin dupa actul sexual.acesta a durat foarte putin,ca toate celelalte.. sunt dezorientata..nici macar nu stiu cand si daca s a produs dezvirginarea mea.. am o problema pt ca nu simt nimic?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Himenele pot fi in toate felurile, mai elastice, mai rigide. Un himen se poate rupe si in timpul unor activitati sportive intense. Posibil ca tot jucandu-va acolo, ba cu un deget, ba cu altul, sa se fi tot rupt progresiv, pana nu a mai ramas nimic. Nu e musai sa faci o balta de sange.

 

Legat de simtit... Ce nu stimti? Placere? Durere?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sper ca sunteti platiti bine

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asta da dilema fool.gif

 

Dilemele lor sunt reale, chiar daca pentru tine sunt prostesti. Tu chiar posezi cunostinte profunde in domeniu, spre deosebire de mine. Mai bine ajuta-i pe oameni in loc sa razi de ei, nu toti isi explica lucrurile asa cum tu poti sa o faci...

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

buna seara.am 18 ani si am o mica problema......

sunt dezorientata..nici macar nu stiu cand si daca s a produs dezvirginarea mea.. am o problema pt ca nu simt nimic?

S-a produs intr-unul(sau mai multe) din momentele in care v-ati jucat de-a "introdusul" . Fara sa fiu ironic , ai vrea ca sa fii dezvirginata la fiecare introducere pina la adanci batraneti?

Cineva punea o intrebare corecta :placere sau durere ? Pentru durere cred ca a cam trecut timpul (de la prima tentativa) pentru placere s-ar putea sa fie prea devreme , la femei dureaza o perioada pina apare.

Un semn de normalitate ar fi aparitia lubrefierii(umezirii) in timpul jocurilor erotice. Spre binele tau sper ca sa nu se rezume totul doar la o simpla "introducere"....

Editat de VEMANS
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

buna seara.am 18 ani si am o mica problema.sunt cu un baiat de un an.in urma cu cateva luni am avut primele contacte sexuale..la inceput,cu degetul apoi..mi- o introducea ,dar putin..la inceput simteam o vaga durere..la intrare pt ca era locul foarte stramt,atat..am repetat asta de cateva ori(el a introdus o cam jumate) iar apoi..dupa ceva timp..i am izs ca vreau sa o facem \"normal\"..crezand ca inca sunt virgina..(fizic)..atunci cand a introdus o mai mult..a putut iar eu nu am simtit nicio durere sau sa mi curga sange.. nu am simtit nimic mai exact.. doar o usutrime vaga la intrarea in vagin dupa actul sexual.acesta a durat foarte putin,ca toate celelalte.. sunt dezorientata..nici macar nu stiu cand si daca s a produs dezvirginarea mea.. am o problema pt ca nu simt nimic?

Daca ai ajuns pana la "introducerea de tot" nu mai esti virgina iar faptul ca nu ti-a curs sange si nu ai simtit durere nu este anormal sau rar. Se intampla la unele fete. Nu e musai sa le doara pe toate si sa moaie cearsaful cu sange.

 

Stai linistita ca nu ai nici o problema. Nu mai esti virgina si atata tot. Distractie placuta de acum incolo. :o:

 

 

Gata, inca un topic rezolvat. :lol:

 

 

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×