Sari la conținut
Forum Roportal
Alinatds

Flirt sau mai mult? Am nevoie de pareri

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

am prieten de 2 ani de zile, insa acum o saptamana am cunoscut pe cineva care pur si simplu mi-a atras atentia, ma atrage. am inceput sa flirtez cu el, uitandu-ma insistent in ochi lui, iar el facea tot cam acelasi lucru. la sfarsit , cu putin timp inainte sa plece s-a uitat din nou insistent a ridicat din sprancene ca si cum ar fi vrut sa-mi spuna ceva. nu-l cunosc, nu stiu nici macar cum il cheama, doar ca a venti in zona in interes de servici. ce credeti ca e de facut in continuare?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa inteleg ca intrebi daca sa-ti inseli prietenul sau nu? Ca daca nu asta vrei, nu prea inteleg de ce te intereseaza ca tipul respectiv ti-a aruncat ocheade. Fiecare e liber sa se uite la fiecare. De fapt, care e problema?

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Barbatii sunt vanatori... Dar o femeie cu iubit, dupa parerea mea ar fi decent sa tina picioarele apropiate. Parerea mea. Dar o fi varsta...

 

Ma vad obligat sa anticipez anumite comentarii pripite si voi adauga ca si barbatii cu iubita trebe sa si-o tina in pantalon, desi nu are legatura cu discutia de fata.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

L-ai vazut o singura data si ai hotarat ca te atrage? Si iti pui problema daca sa-ti inseli prietenul sau daca sa renunti la prietenul tau pentru asta? Da' ce esti asa grabita?

 

a ridicat din sprancene ca si cum ar fi vrut sa-mi spuna ceva.

 

Da, probabil "probleme, Gogule?"

  • Upvote 6

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

asta o subliniez si eu

deseori sunt gresit interpretate anumite gesturi si miscari

:)

 

mai ales noi barbatii

 

ex: daca o fata ne zambeste credem ca vrea sa se culce cu noi :lol:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×