Sari la conținut
Forum Roportal
dunedainu

sa vedem daca democratia doare

moderatorul cel mai popul  

20 membri au votat

  1. 1. moderatori

    • spider
      10
    • andrei
      0
    • catalin pop
      3
    • dan-marius
      1
    • dulcica
      2
    • herr
      0
    • mariaB
      0
    • monique
      0
    • prof bratu
      1
    • enigma
      0
    • dees_s
      0
    • dark-liht
      0
    • dj_bestia
      3
    • crystal_C
      0


Postări Recomandate

pfiii am inceput sa rad cand am vazut intrebarea: moderatorul cel mai popul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc, dar nu ma simt deloc bestie! De obicei, cand stalcesti numele cuiva, se spune ca-i datorezi un miel (animalutul acela domestic, nu altceva!), asa ca astept sa iei masuri! :yahoo:

Aah, si inca ceva: o persoana poate fi populara atat pentru binele pe care il face, cat si pentru actiuni mai putin acceptate de catre ceilalti. Cred ca ar fi trebuit precizat!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Multumesc, dar nu ma simt deloc bestie! De obicei, cand stalcesti numele cuiva, se spune ca-i datorezi un miel (animalutul acela domestic, nu altceva!), asa ca astept sa iei masuri! :yahoo:

Aah, si inca ceva: o persoana poate fi populara atat pentru binele pe care il face, cat si pentru actiuni mai putin acceptate de catre ceilalti. Cred ca ar fi trebuit precizat!

am votat Dj_bestia... :P .. foarte tare... :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu am un preferat si nu am votat

cred ca fiecare isi face treaba cum crede mai bine..si sa fim seriosi nimeni nu poate sa isi piarda timpul numai cu roportal :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu-si are rostul topicul asta......Si cred ca nu a fost chiar o greseala dj_bestia.....oricum mie nu mi se pare bestie :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu-si are rostul topicul asta......Si cred ca nu a fost chiar o greseala dj_bestia.....oricum mie nu mi se pare bestie :o:

E simpatic, oricum... :yahoo: a nimerit-o... din cate stiu eu, asa si este alinata :P hihi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

As fi penibil daca m-as vota singur, asa ca ofer votul meu prof. Bratu (sper ca nu s-a suparat nimeni ca am votat si eu) .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×