Sari la conținut
Forum Roportal
.seba.

Desen pe pagina Facebook

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Cine vrea poate sa faca un desen sa-l inlocuim pe cel din stanga de pe pagina de Facebook. Ar fi bine sa setati pagina de desen la 540x707 si sa o impartiti vertical in jumatate. Apoi desentati pe o singura jumatate, pentru ca sa o putem aduce la dimensiunile necesare, fara sa distorsionam desenul. Incercam?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ha!!!! Ma mir ca n-au sarit utilizatorii pana acum ...si tu ne dai note? Sau cum faci?!

Alegi ce doresti, ca doar esti sef :tease:

Hai sa incercam :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Se poate sa-mi reiau activitatea si sa administrez pe pagina de facebook din nou?Imi placea sa fac bannere noi si sa anunt eventualele stiri si noi desene...poate prelucrez si un banner pentru facebook acum,dar nu desenat,o sa se vada urat,trust me ;/

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Criss,nu te da batuta,incearca-ti norocul,poate cine stie...iti iese ceva cu putin masking in photoshop sau gimp ;3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aaaa, pai atunci renunt, daca desenele nu se vad bine..

..unde nu ma pricep nu ma amestec. Bafta! :good:

cred ca un desen ar fi cel mai potrivit,la urma urmei e site de desenat.cu atat mai mult un desen facut de tine XD ar fi tare sa fi reprezentata desenatorilor =]

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Unul cu tematica de Craciun ar fi fain spiteful.gif ca tot vin sarbatoril,nu? Sau unul cu o tematica oarecare? Ar fi fain sa nu fie doar un singur desen ales, ci sa il schimbati periodic cu cele mai reusite desene ale diferitilor utilizatorispiteful.gif e doar o idee, in felul asta ar fi mai multi incurajati sa viziteze site-ul dar si pagina de facebook, pe langa asta ar fi incurajati sa deseneze yes.gif .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

2 bannere facute de mine anul trecut...le-am folosit ca poza de profil a facebook-ului vostru.

 

rdgdegs.png

LOGOdesenatori.png

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Unul cu tematica de Craciun ar fi fain spiteful.gif ca tot vin sarbatoril,nu? Sau unul cu o tematica oarecare? Ar fi fain sa nu fie doar un singur desen ales, ci sa il schimbati periodic cu cele mai reusite desene ale diferitilor utilizatorispiteful.gif e doar o idee, in felul asta ar fi mai multi incurajati sa viziteze site-ul dar si pagina de facebook, pe langa asta ar fi incurajati sa deseneze yes.gif .

chestia cu rotatia ar fi o idee grozava.am putea face ca la doodle-urile de la Google =]

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu e concurs, nu e cu note, nu e pe baza "cine e mai tare". Este pentru cine vrea. Poate sa se si semneze pe desen daca vrea. Normal, daca sunt mai multi care au facut un desen pentru pagina de Facebook, le afisam pe fiecare pe rand. Deci repet ca nu ne concuram. :) Desenele pot fi despre ce vreti voi.

 

Dar trebuie desentate pe desenatori, nu in photoshop sau alte programe. Incercam si vedem cum apare. Nici eu nu stiu daca se va vedea bine sau nu. Vedem impreuna.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×