Jump to content
Forum Roportal
Sign in to follow this  
Bogdan Plech

CD Bossa Nova in Romaneste produs in Brazilia. (MP3 - Download Gratuit)

Recommended Posts

Am ascultat cateva piese, suna interesant, bossa nova e insa un stil ce nu prinde foarte bine intr-o tara dominata de manele si dance facil. Oricum, felicitari pentru munca depusa si bafta pe mai departe !

PS : Incearca doar sa interpretezi mai cu "suflet" , cu o voce mai calda, si nu atat de liniar. Cred ca ar fi mai bine . Succes inca o data!

Am ascultat cateva piese, suna interesant, bossa nova e insa un stil ce nu prinde foarte bine intr-o tara dominata de manele si dance facil. Oricum, felicitari pentru munca depusa si bafta pe mai departe !

PS : Incearca doar sa interpretezi mai cu "suflet" , cu o voce mai calda, si nu atat de liniar. Cred ca ar fi mai bine . Succes inca o data!

Multumesc,

Pentru putin , Bogdan. Sa ai parte de cat mai multe downloaduri !

Sa stii ca de la A. Rodriguez... exista fani bossa si in RO si destui inca...

Imi par foarte OK piesele tale...mi-au placut toate ... Chega de Saudade+ Stiu ca te voi iubi in special ...Nu pot sa nu remarc armonia rafinata...si stilul genuine brazilian...

Mult success in continuare ... :yahoo:

Sa stii ca de la A. Rodriguez... exista fani bossa si in RO si destui inca...

Imi par foarte OK piesele tale...mi-au placut toate ... Chega de Saudade+ Stiu ca te voi iubi in special ...Nu pot sa nu remarc armonia rafinata...si stilul genuine brazilian...

Mult success in continuare ... :yahoo:

Multumesc p/opinie!

Salut Bogdan!

Imi place! Suna interesant. M-ar interesa partiturile pentru fetita mea. Le ai scrise intr-un format electronic?

Multumesc!

Dan

Salut Bogdan!

Imi place! Suna interesant. M-ar interesa partiturile pentru fetita mea. Le ai scrise intr-un format electronic?

Multumesc!

Dan

Buna Dan,

Eu nu am partitura acestelor muzici, pentru ca le cunosc de mic.

Si armoniile la chitara le-am facut-o asa prin cum suna mai bine asa pe de rost.

Dar o sa incerc sa gasesc ceva la internet pentru tine.

Bogdan

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this