Sari la conținut
Forum Roportal
Ciocârlan

Cum este un barbat bun la pat si de care saltea ar trebui sa-mi cumpar?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

De asemenea, cum este un barbat cu mai multe femei in pat? Sau cu mai multi barbati, sau doar barbati? Sau doar femeia acestuia, cu mai multe femei?

 

Sau doar cu barbati... femeia?

  • Upvote 7

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Au inglejii o zicala "It's not the size of the boat that matters, it's the motion of the ocean". :lol:

 

cum este un barbat cu mai multe femei in pat?

Are de munca. :o:

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si ce fel de saltea are?

 

 

Conte,tu ai o idee fixa cu salteaua.Pai te mai gandesti la ea cand e un card de femei calare pe tine?Mai ai timp de gandit?Vorba lui Naeema,e munca in prostie si de pierdut Kg. serioase.Ce-ti trebuie gym? Faci gimnastica la aparate de-ti iese limba de 1 metru.Mai bine zis apuca-te de kamasutra sau de Tantric sex sa o tii lunga sa treaca noaptea in zi si invers :)

 

La o adica ce? Pe jos pe covor nu e bine?Eu zic sa lasi salteaua fermecata lui Aladin :)

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tu, daca l-ai vedea pe barbatul tau cu mai multi barbati in pat (desigur, pe o saltea adecvata), l-ai felicita pentru norocul sau?

 

 

Nu, ma refeream la prima intrebare.Am editat acum pentru a elimina confuziile. Daca l-as vedea pe al meu in pat cu mai multi barbati, mi-as suna doctora , as fi sigura ca am halucinatii si vad triplu.

Editat de Aseneth
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu stiu cum sa mai pun 10 kile pe mine si voi imi recomandati sa fac miscare. Am 1,7% grasimi in corp, cred ca mi s-ar scurge pielea de pe mine, daca m-as apuca serios de miscare.

Editat de Olivier Djidzi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×