Sari la conținut
Forum Roportal
Lucky Luke

Torino 2006

Postări Recomandate

brava dom'ne :yahoo:

o persoana care a aflat de olimpiade

da, deschiderea e din ce in ce mai mult un business si o carte de vizita, a devenit un show "

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daaaaaaaaaaa...si eu am vazut deschiderea ....SUPER!!!!

italieni deja au o medalie de bronz ...parca la ski..:yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am un prieten care locuieste acolo in torino si a fost voluntar la organizari...din pacate nu am vazut nimic din jocuri :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Avem pe George Chiper la patinaj si am luat la programul scurt locul 9!destul de bine!avem si la patinaj la fete pe cineva!!Mai avem la Biatlon, schi fond schi alpin bob si sanie!!avem destui!!sa vedem cati o sa ia si ce o sa ia!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Yevgheni Plutshenko a fost absolut magnific aseara dupa programul liber barbati...

Pur si simplu intangibil, la o distanta enorma de ceilalti concurenti.

Dealtfel, a stabilit un nou record mondial cu 258,33 puncte.

Rusii rad tot ce misca

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Trebuie sa ai puteri miraculoase sa-la bati pe Plusencao!la un singur Campionat a castigat Brian Joubert!francezu!!si se credea mare vedeta!anul asta la campionate a luat locul 3!!dar Plusencao e imbatabil!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Trebuie sa ai puteri miraculoase sa-la bati pe Plusencao!la un singur Campionat a castigat Brian Joubert!francezu!!si se credea mare vedeta!anul asta la campionate a luat locul 3!!dar Plusencao e imbatabil!!

Nu e chiar imbatabil, data trecuta chiar la Moscova s-a cerut afara, la ora aceea St

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×