Sari la conținut
Forum Roportal
The Bitch

Chestii ce le-ati facut si nu le veti mai face vreodata...

Postări Recomandate

Orice si de ce...

 

Incep eu : pe la 22 de ani m-am ras in cap. Am fost Kojak in versiunea feminina.

M-am invatat minte sa nu mai folosesc decolorant si solutie de permanent in aceiasi sesiune.:rot:

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am calcat peste o pisica cu bicicleta. Urmarea a fost ca am zburat vreo 10m prin aer. Dupa care a urmat pamantul! :lol2: Nu credeam ca aluneca asa!!! :rot:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

păi si ai făcut-o intenţionat? Naeema se referea la altceva

 

Da, m-am referit la chestii pe care le-am facut de bunavoie si pe care avem posibilitatea si alegerea sa le mai facem, nu la cele care ni se mai pot intampla fara sa vrem. :lol:

 

Am calcat peste o pisica cu bicicleta. Urmarea a fost ca am zburat vreo 10m prin aer. Dupa care a urmat pamantul! :lol2: Nu credeam ca aluneca asa!!! :rot:

Vaaaai. Si pisica sa accidentat rau ? :rot:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mergea in diagonala umpic... :rot: Dar eu nu mai mergeam deloc!!! :lol2: Proasta, am tipat la ea sa se care, dar ea s-a lipit de pamant! Stupid... aaa... cow!!! :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Consum excesiv de droguri si alcohol....cand trece Mr. Death pe langa tine de multe ori inseamna ca trebuie sa te trezesti si sa schimbi radical directia.Nu regret nimic, dar nu as mai face la fel niciodata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×