Sari la conținut
Forum Roportal
Favelaa

Romantic sau pragmatic?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

E un subiect vesnic discutat si niciodata inchis :)). Deci, femeile prefera tipii mai romantici sau mai duri? :)

Eu votez pentru a doua varianta. Desi toate fetele declara ca isi doresc romantism si etc, adevarul este ca si-l doresc numai cu tipi mai powerful ca atitudine :D.

Ca in exemplul de mai jos, 2 tipi frumosi, dar diferiti ca personalitate:

Curiosi cine conduce? :))

Eu am votat gustul totusi, adica tarta...:cheer:

 

Astept parerile voastre pe acest subiect :).

Editat de Darianna
scos link reclama

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ca in exemplul de mai jos, 2 tipi frumosi, dar diferiti ca personalitate:

 

Aia nu sunt nici frumosi, nici diferiti ca personalitate. Sunt dragutei si cam acelasi gen. Puteau foarte bine sa fie pusi unul in locul celuilalt. Culoarea mai inchisa se rezolva cu Photoshopul, cum probabil ca s-a si facut.

Editat de Darianna
edit citat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aia nu sunt nici frumosi, nici diferiti ca personalitate. Sunt dragutei si cam acelasi gen. Puteau foarte bine sa fie pusi unul in locul celuilalt. Culoarea mai inchisa se rezolva cu Photoshopul, cum probabil ca s-a si facut.

 

:)) zici si tu bine...dar tie cum iti plac tipii? ca la intrebarea aia n-ai raspuns :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:)) zici si tu bine...dar tie cum iti plac tipii? ca la intrebarea aia n-ai raspuns :D

 

N-am raspuns ca n-am gasit optiunea mea printre cele date de tine. Nu ma intereseaza nici sa fie dur, nici sa fie romantic.

 

 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cu un romantic ai muri de foame, iar cu un pragmatic n-ai primi niciodată flori

aşadar, votez 'şi'

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi se pare ca fetele se indragostesc mai degraba de cel care le da atentie din joi in pasti decat de cel care le aduce flori. Uitandu-ma in jur cam asta se intampla mereu, desi femeile descriu barbatul ideal total diferit de ceea ce aleg in realitate. Funny

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi se pare ca fetele se indragostesc mai degraba de cel care le da atentie din joi in pasti decat de cel care le aduce flori. Uitandu-ma in jur cam asta se intampla mereu, desi femeile descriu barbatul ideal total diferit de ceea ce aleg in realitate. Funny

 

tu esti, cristi de la prahova? :crazy:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×