Sari la conținut
Forum Roportal
Anca123

Cadou pentru ziua lui

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

De fiecare data cand se apropie ziua lui incep sa ma gandesc, de data asta ce ii mai iau... Idei sunt multe dar cand ajungi in magazin nu gasesti mai nimic nou, nu cred ca mai are nevoie de gigele si nici nu cred ca le foloseste, anul trecut printre altele a primit acelasi cadou si el si cel mai bun amic al lui, lucruri luate din duoa magazine online diferite, anul asta am zis ca nici nu ma mai gandesc sa iau ceva de pe net dar in urma scotocelilor am gasit un magazin online care are chestii interesante si ma gandeam ca nu am cum sa mai dau gres cu un portofel din piele de pisica de mare de la Bocane...

Voi cum o scoate-ti la capat?

post-349888-0-88794700-1318949465_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ce imi lipseste mie nu se gaseste in magazin

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca iti este atat de apropiat, cu siguranta ca ai idee de ce ar avea nevoie. Trebuie doar sa-ti pui memoria sa lucreze un pic, asta in cazul in care i-ai acordat atentia cuvenita.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Iarta-ma ca spun dar e hidos rau portofelul ala, in special pentru un barbat. Insa avand in vedere ca la urma urmei gestul conteaza, poate te scoti la capat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Portmoneul ala nu mi-ar place. Unul din piele neagra de calitate mi-ar place. Sau un parfum, e o alta idee de cadou.

 

 

 

Se apropie ziua lui si nu m-am decis inca, de asta ce parere aveti?

post-349888-0-32392600-1319137718_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Iti raspund cu speranta ca nu faci reclama la aceste produse. :D

Uite, vad ca ai un fix si l-am inteles, despre culoare nu zic ca-i nemaipomenita, poate sa fie si roz, tu ii stii mai bine gusturile.

Daca tot insisti atat asupra portmoneului, fii atenta sa nu fie prea voluminos fiindca este incomod.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Se apropie ziua lui si nu m-am decis inca, de asta ce parere aveti?

 

Mie imi place simplu, negru, piele fina si bine compartimentat, cu loc si pentru maruntis. Incep pe la 80-90 de lei. Limita in sus e cerul.

 

Acuma depinde ce gen de tip e pretenu-to... Pentru mine, portmoneele astea colorata sunt prea papagali.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Se apropie ziua lui si nu m-am decis inca, de asta ce parere aveti?

 

 

F nasol!E kitsch total.Ia-i domne unul negru simplu dar de calitate si fara culori.Eu personal mai bine as cara toate in buzunare decat sa scot astfel de portofel la iveala cand cumpar ceva.

Dar..depinde de gusturile lui desigur ,dar nu stiu de ce dar am senzatia ca iti place TIE acest wallet :) Nu uita ca lui ii faci cadoul si nu tie.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da` trebuie sa fie neaparat portmoneu? N-am inteles niciodata asta cu portmoneele pt. barbati. Pai daca tot te preocupa atata cadoul, nu e cam banal un portmoneu?

 

 

Ce ii place lui? Tine cu Liverpool, i-ai un steag/tricou cu Liverpool. Ii place sa mestereasca, i-ai un ferastrau electric. Ce stiu eu ce ii place lui. Tu stii mai bine. Ideea era sa te orientezi dupa ce ii place lui si sa-i faci cadou ceva care sa-l reprezinte si sa-i arate ca te intereseaza ce-l doare pe el, chiar daca nu stii ce a facut Liverpool la ultimul meci.

Editat de Allexandrra

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×