Jump to content
Forum Roportal
Sign in to follow this  
OacOac

cadouri de "ziua indragostitilor"

Rate this topic

Recommended Posts

Haideti sa ne gandim ce cadouri sa facem iubitilor/iubitelor de ziua indragostitilor.

Postati idei......... :crazy: :)

Edited by deea_s

doamne, nu sufar sarbatoarea asta!!!! de ce trebuie sa luam sarbatorile de la altii?? nu avem si noi pe ale noastre? :crazy:

Eu nu trebuie sa ma gandesc,ce sa dau!!pentru ca doar primesc :cheer:

Hai mai Andruta.....iti trimit eu un pupic????............virtual? :yahoo:

poi vezi!!ce am spus eu!!eu nu tre sa ma gandesc ce sa dau!!pentru ca doar primesc!! :yahoo:

dar,ar fii misto,niste bratari,finute din argint,si cu numele iubitului/iubitei,inscriptionate!!pe spate :cheer:

Ce sarbatoare de tot rahatul! Ce atata tevatura pentru o zi ca oricare alta? :yahoo:

de ce esti rautacioasa?

multi o sarbatoresc......pentru tine poate e o zi obisnuita,iarasi e foarte adevarat ca nu trebuie sa fie Dragobetele sau Valentine's Day ca sa ne putem face cadouri,dar e o zi speciala pt indragostiti.

de ce esti rautacioasa?

multi o sarbatoresc......pentru tine poate e o zi obisnuita,iarasi e foarte adevarat ca nu trebuie sa fie Dragobetele sau Valentine's Day ca sa ne putem face cadouri,dar e o zi speciala pt indragostiti.

Nu sunt rautacioasa, dar e de tot rahatul. Si mai e si imprumutata de la americani. N-are nici o valoare. :yahoo:

Sign in to follow this