Sari la conținut
Forum Roportal
Black Passion

Voua chiar va place Inna?

Postări Recomandate

Nu vreau sa jignesc pe nimeni cu acest topic, probabil sunt fani Inna pe aici.Ok, are o gramada de hituri, promoveaza in lume o imagine a Romaniei, cea prelucrata din pacate.Are mare succes, faima, bani.Bravo ei, a reusit sa se lanseze, doar ea stie cum si ce talente ascunse are, si le ascunde atat de bine!

 

Stiu ca este recunoscuta la nivel mondial si foarte apreciata peste tot, dar....

Eu ma tot intreb, din cate am observat nu sunt singura, cum naiba sustine ea concerte live si inca este apreciata.

 

Asta cred ca a fost prima data cand a cantat.Live din pacate:

http://www.youtube.com/watch?v=su1Wl-1JxLg

 

Mie chiar imi placea piesa asta pana am auzit-o cantata live.doh.gif

 

 

 

 

Cu toate ca nu are voce, are imagine, si inca continua sa ne zgarie timpanele cantand live, ma intreb pentru cat timp.

http://www.youtube.com/watch?v=qLXt0Fhuwyk

 

 

 

 

 

Are piese dragute, imi place mult melodia numita "Oare", si adevaru-i ca ea canta chiar bine playback.

 

Dupa cum spun: Mihai Treistaiu : Inna nu are voce, este doar norocoasa.Are noroc de compozitori care i-au facut niste piese extraordinare.

Gabriel Cotabita: E o fata frumusica, am vazut cateva chestii pe YouTube in care vroia sa dovedeasca ca poate sa cante. Nu canta!

Sper sa nu-i treaca prin cap sa participe la Eurovision.Cred ca nici ea nu-si doreste asta.Tine mult la cariera ei.

Eu mi-am spus parerea in legatura cu ea, astept si parerile voastre si imi cer scuze daca mai exista un topic despre ea, am cautat, dar n-am gasit, se poate sa-mi fi scapat.

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ca este recunoscuta la nivel mondial si foarte apreciata peste tot, dar....

Carmen, te rog frumos :lol:....la nivel mondial...apreciata peste tot ? Prin Europa poate, dar la nivel mondial nicidecum. Nu cred ca stie nimeni de sufletul ei, pe cele doua continente Americane, Africa, Australia sau Asia. :doh:

 

Cine este pipitza asta fara talent muzical si un aspect fizic ok, dar nu fenomenal ?

 

" .... In 2011, Inna will be promoted in the United States more than in previous years. will.i.am of the The Black Eyed Peas wished Inna good luck in the American music business." (citat Wiki)

 

Yep, o sa aiba nevoie de o gramada de good luck sa faca ceva valuri mici pe aici, dupa care o sa dispara ca flacara unui chibrit cat ai pocni din degete. Astia aici au pe dealde Heidi Montag care-i delecteaza la timpane si care deja se crede mare pop star. Nu e nevoie de paiatze de import din Europa. :lol:

Editat de Despicable Me
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cand cineva simte nevoia sa cante muzica pop ieftina si tampita de genul celui de-al 2-lea videoclip, in chiloti, nici nu ma intereseaza daca are sau n-are voce. De fapt daca ar avea, n-ar fi avut nevoie sa isi fataie toate alea.

Dar nu e ea singura din lume. Am vazut din intamplare un fragment dintr-un concert Britney Spears, fara playback. Brrr.

Se intampla sa fie la moda pipitza despuiata care se zgaltaie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Carmen, te rog frumos :lol:....la nivel mondial...apreciata peste tot ? Prin Europa poate, dar la nivel mondial nicidecum. Nu cred ca stie nimeni de sufletul ei pe cele doua continente Americane, Africa, Australia sau Asia. :doh:

 

Cine este pipitza asta fara talent muzical si un aspect fizic ok, dar nu fenomenal ?

 

Da, chiar e recunoscuta la nivel mondial.Nu aberez :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, chiar e recunoscuta la nivel mondial.Nu aberez :)

Atunci cum se face ca nu am auzit vreodata de ea aici, nici la televizor, nici la radio, nici in reviste, nici in spectacole, nici la Entertainment Tonight, nici la E! News, nici la cluburi, lounges,etc ? :think: Auzi ca abia anul asta incearca sa-si faca ceva publicitate peste ocean. Deci deocamdata e o non-entity in America.

Nu zic ca aberezi dar poate esti gresit informata sau traiesti cu impresia eronata ca e renumita la nivel mondial. Pentru mine mondial inseamna pe tot globul nu Europa si Liban sau pe unde o mai fi fost ea sa tortureze spectatorii. Cineva de renume mondial sunt Madonna, Michael Jackson, The Beatles. Astia intradevar sunt solisti de renume mondial, nu cocotele astea care lalaie niste eurodance trash songs, prin Europa si se cred mari vedete mondiale.

De curiozitate, pe ce continente si in cate tari este asa faimoasa asta ? Recunoscuta ? :rot:

 

Si probabil succesul ei nu o fi chiar asa mondial,daca in partea mea de lume nu a auzit nici dracu de ea...

Inchipuie-ti, daca nici tu acolo nu ai auzit de ea, dapoi eu aici. :lol:

Editat de Despicable Me

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Blue uite aici alta vedeta "de renume mondial" care zicea intr-un interviu ca ea se afla in competitie cu soliste precum Christina Aguilera, in aceasta industrie a muzicii. :rot:

Si-a si gasit cu cine sa se puna in competitie la corzi vocale si talent muzical.

Asta e o Simona Senzual a Americii. Aia era cu Cavalli si Armani, asta cu Maserati si Paparazzi.:lol:

 

http://www.youtube.com/watch?v=A8oju509hwk

 

Bravo ei, a reusit sa se lanseze, doar ea stie cum si ce talente ascunse are, si le ascunde atat de bine!

A lansat-o vreunul dupa ce i-a supt-o bine, cum de altfel se lanseaza toate anti-talentele din lumea intreaga, cu exceptia Nikitei. Aia e faimoasa asa de bascalie sa creasca ratings-urile la show-rile altora, ca nici dracul nu si-ar muia stiloul in calimara ei. :lol2:

Editat de Despicable Me
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Atunci cum se face ca nu am auzit vreodata de ea aici, nici la televizor, nici la radio, nici in reviste, nici in spectacole, nici la Entertainment Tonight, nici la E! News, nici la cluburi, lounges,etc ? :think: Auzi ca abia anul asta incearca sa-si faca ceva publicitate peste ocean. Deci deocamdata e o non-entity in America.

A avut concerte in Asia, in Statele Unite, pe o gramada de posturi e difuzata.Si tu zici ca nu ai auzit melodiile ei in club?Nu te cred!

Nu ai auzit asta?

http://www.youtube.com/watch?v=eLTYiPgn4mk

Doar nu o traduce rotflmao.gif

 

Blue uite aici alta vedeta "de renume mondial" care zicea intr-un interviu ca ea se afla in competitie cu soliste precum Christina Aguilera, in aceasta industrie a muzicii. :rot:

Si-a si gasit cu cine sa se puna in competitie la corzi vocale si talent muzical.

Asta e o Simona Senzual a Americii. Aia era cu Cavalli si Armani, asta cu Maserati si Paparazzi.:lol:

 

Scuteste-ma! Daca e sa o luam asa si Sexy Braileanca e vedeta crazy.gif.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tipa e f populara in Norvegia si muzica ei este ascultata in cluburi. Sa imi cumpar cd cu ea, nu o fac, sa ma zbatai pe muzica ei in club, cu cea mai mare placere.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In ceea ce o priveste pe Inna, dau in disonanta cognitiva... Melodiile cantata de ea poate imi plac, dar pentru ca nu admir deloc genul de vedeta fara voce care se misca pe scena aproape goala, nu le ascult(nu voluntar, cel putin).

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×