Sari la conținut
Forum Roportal
Dream.

Sugestii/modificari necesare pe site

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Dupa cum ati observant dragi admini ai site-ului desenatori noi am realizat o greva.Am inceput de la cativa utilizatori si am ajuns departe.Totusi nu cred ca ati inteles ideea si consider ca sa punem noi 2 moderatori este ceva infim .Acestea sunt cererile noastre:

1.Schimbarea unor reguli(ex.:stergerea conturilor inactive-care nu au avut activitate timp de 1 an-,votare de pe IP,banare pe IP)

2.Adaugare sectiunii de favorite al unui user

3.Imbunatatirea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ok.nu credeti cumva ca aveti cam multe pretentii? Nu ati auzit niciodata ca perfectiunea nu exista? Cereti mult prea mult.Cel putin asa mi se pare mie,adica ar fii dragut un astfel de site dar daca nu se poate asta e. Daca am scapa de multitudinea de erori si toti ar desena din placere ar fii chiar foarte bine.

 

Asta e parerea mea.Don't kill meh.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ok.nu credeti cumva ca aveti cam multe pretentii? Nu ati auzit niciodata ca perfectiunea nu exista? Cereti mult prea mult.Cel putin asa mi se pare mie,adica ar fii dragut un astfel de site dar daca nu se poate asta e. Daca am scapa de multitudinea de erori si toti ar desena din placere ar fii chiar foarte bine.

 

Asta e parerea mea.Don't kill meh.

Sunt doar ce au zis useri.Nu am zis ca vrem pe toate..in timp..macar cele mai improtante sa fie indeplinite

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dupa cum ati observant dragi admini ai site-ului desenatori noi am realizat o greva.Am inceput de la cativa utilizatori si am ajuns departe.Totusi nu cred ca ati inteles ideea si consider ca sa punem noi 2 moderatori este ceva infim .Acestea sunt cererile noastre:

1.Schimbarea unor reguli(ex.:stergerea conturilor inactive-care nu au avut activitate timp de 1 an-,votare de pe IP,banare pe IP)

2.Adaugare sectiunii de favorite al unui user

3.Imbunatatirea “noii aplicati” (disparitia erorilor).In caz contrar aparitia unei aplicatii mai bune

4.Aparitia unui chat special.Ceea ce include alegerea unor moderatorii pentru el

5.Existarea seseizarii unui desen (nu numai unui comentariu)

6.Banare sa aiba loc dupa ce utlizatorul este sesizat si anuntat asupra comportamentului sau

7.Sa existe desene cu sectiune pentru varsta.De ex cineva care are la profil selectata o varsta mai mica de 18 ani sa nu poata vedea anumite desene.

8.Schimbarea paginii site-ului ..e deja invechita si trebuie imbunatatita

9.Precum site-urile cunoscute sa existe likeuri la comentarii.Am observant ca exista ,dar cele cu mai multe likeuri sa apara primele.

10.O gama mai mare de culori in actual/viitoarea aplicatie.

11.Sa putem cere criticii..gen deviantart ..aveti ce invata de acolo ^^

12.Sa ne putem desena profilul..si sa ne scriem comentarile(ca optiune pt cei care au table grafica)

13.Sa existe sensibilitate la opacitate pentru cei care au tableta grafica(daca acestia doresc)

14.Layere in aplicatie

15.Adaugarea unei sectiunii unde putem face donatii

16.Un loc special unde putem sa zicem live adminilor/moderatorilor in legatura cu intampinarea unor probleme

17.Concursurii mai multe

18.Aparitia unei tabare..

~Azu si restul care au facut greva

 

 

 

 

Sa avem pardon, dar cu cati utilizatori ai site-ului ati discutat inaite de a posta aceste cereri? Daca ati fost o mana de oameni, sa avem pardon, dar sunt exagerate multe din ele...ati hotarat voi ca vreti toate astea? sa nu vorbiti si in numele nostru atunci, eu personal nu le-am vazut decat gata postate asa ca... oricum, sa nu va asteptati ca toate acestea sa rasara ca ciupercile dupa ploaie, multumiti-va daca scapati de erori si daca sunt moderate lucrurile prin site! :P

Editat de ~Blossom~

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stiti va e usor cand nu va sare lumea in cap nu e bine etc..ca nu stiu ce ^^..acum imi sariti ca e prea mult ..:-j...nu am zis..astia mi-au sarit in cap ca defapt nu am fct nmk cu fza cu moderatori..akm altii imi sar fiindc e prea mult...frate eu renunt..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stiti va e usor cand nu va sare lumea in cap nu e bine etc..ca nu stiu ce ^^..acum imi sariti ca e prea mult ..:-j...nu am zis..astia mi-au sarit in cap ca defapt nu am fct nmk cu fza cu moderatori..akm altii imi sar fiindc e prea mult...frate eu renunt..

 

 

Dream. eu nu ma refer la tine, te lupti, bravo, dar uneori prea mult zel strica! Banuiesc ca fiecare a spus ceva pe chat si ati scris tot, trebuie luate pe rand, ce se poate realiza si ce nu...nu te supara, macar ai intiativa, e bine, bravo!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ar fi calumea sa dispara erorile si sa avem un chat monitorzat de un moderator :3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ca v`am inebunit cu Chat`ul dar ar fi nemaipomenit sa avem asa ceva pe site<3. :yahoo:

 

se va pune un Moderator[2 sau poate 3 [care sa fie activi...] de incredere. si vom avea Siteul :flowers: Perfect<3

cu Emoticoane ... si ... scris colorat:)) :spiteful:

Si un chat de pe Xat ar merge de ce nu... dar ceva mai original ar fi frumos :3 :roll:

 

 

 

Va Lugam flumos, pentru un Chat :o3.

 

Asa`iii?:o3 :3 :3 :3 :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×