Jump to content
Forum Roportal
roportal

Noul servar

Rate this topic

Recommended Posts

De 2 zile Roportal este pe noul servar.

Noi in Timisoara nu am vazut schimbari semnificative (e drept ca netul a mers slabut in ultimele zile) dar cred ca la cei din Bucuresti le merge mai bine.

De 2 zile Roportal este pe noul servar.

Noi in Timisoara nu am vazut schimbari semnificative (e drept ca netul a mers slabut in ultimele zile) dar cred ca la cei din Bucuresti le merge mai bine.

Hmm...nimic semnificativ inca. :friends:

Si pentru mine cam tot la fel e, nu am vazut cine stie ce schimbari (serverul era stabil si in timisoara ) dar la fel de corect trebuie sa probabil pentru bucuresteni e mai bine .

Merge cu mult mai rau ca inainte. Paginile forumului se incarca foarte greu de vreo 2 zile. Am o connexiune ADSL 3072/192 kbps.

Merge cu mult mai rau ca inainte. Paginile forumului se incarca foarte greu de vreo 2 zile. Am o connexiune ADSL 3072/192 kbps.

confirm :yahoo:

si eu adsl, dar de trei ori mai putin ca la tine :cheer: totusi, nu asta tre' sa fie cauza.

confirm :yahoo:

si eu adsl, dar de trei ori mai putin ca la tine :cheer: totusi, nu asta tre' sa fie cauza.

Roportal mie nu imi merge nici de la serviciu nici de acasa. Stau 2-3 minute sa incarce o pagina de forum. Este singurul site care nu merge, restul site-urilor romanesti merg OK.

Pina una alta ma dau batut... :)

Edited by Ares444