Sari la conținut
Forum Roportal
Insuficient

M-a inselat nevasta. Caut amanta!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

M-a inselat nevasta. Caut amanta!

 

eu cred ca problema ta nu e sa-ti gasesti amanta, ci sa identifici si apoi sa rezolvi problema pentru care te-a inselat ... :P :P

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu cred ca problema ta nu e sa-ti gasesti amanta, ci sa identifici si apoi sa rezolvi problema pentru care te-a inselat ... :P :P

Ma insela de un an de zile si nu i-am zis nimic sa nu stric relatia. Intr-o seara i-am zis si s-a suparat tot ea ca am mintit-o un an si a plecat la ala. Are ala bani si s-a udat toata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma insela de un an de zile si nu i-am zis nimic sa nu stric relatia. Intr-o seara i-am zis si s-a suparat tot ea ca am mintit-o un an si a plecat la ala. Are ala bani si s-a udat toata.

ești băiat bun

și

logic și clasic-ai ascuns faptu că știi deci ești de vină

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma insela de un an de zile si nu i-am zis nimic sa nu stric relatia. Intr-o seara i-am zis si s-a suparat tot ea ca am mintit-o un an si a plecat la ala. Are ala bani si s-a udat toata.

 

pai daca tu stii ca te "ïnsela" de 1 an de zile, inseamna ca nu te insela, ci ca aveati deja menage a trois ...

 

de-aia am inteles eu bine ca tu ai problemele la tine... pe cand ea le avea in alta parte, de-aia a si plecat...

 

si - mai mult - faptul ca ai acceptat un an sa te insele cu ritmicitate, a transformat lucrul asta in normalitate, tocmai de-aia o inteleg cand te-a parasit pentru ca ai mintit-o ...

 

(ea nu te mai mintea inselandu-te, eu cred ca devenise o relatie in toata puterea cuvantului cu celalalt, cu binecuvantarea ta)

 

 

 

aberez pentru ca nu mai sunt bun de nimic.

 

cum de ti-ai dat seama? din context?

Editat de AndreiDogaru

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×