Sari la conținut
Forum Roportal
Liviu.

Va ajunge vreodata psychedelic trance comercial?

Postări Recomandate

Stau si ma intreb oare daca acest stil va fi vreodata ascultat pe posturile de radio. Sunt atatia producatori talentati insa sunt mereu tinuti in umbra anonimatului...si din pacate sunt putini dj's care promoveaza asa ceva.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cat de buni sunt, nu stiu. Dar de vazut ai dreptate ca am mai auzit niciodata de ei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Infected Mushroom, Astral Projection, Hallucinogen, Yahel...sunt buni dar nu sunt vazuti :yes:

 

Imi pare rau dar n-am auzit de ei!

Poate o sa caut pe net sa ma documentez!

 

Acum am cautat pe DC si am gasit cateva melodii de la Yahel!

Suna bine tipul sau tipii ,ca nush cati sunt!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am ascultat si eu o piesa din curiozitate. asa ceva n-o sa ajunga niciodata la radio :friends: eventual daca se gaseste vr`un pasionat sa faca o emisiune de specialitate, ceea ce banuiesc ca exista deja, dar laa heavy rotation, niciodata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Slabe sanse sa ajunga...psytrance-ul nu e ptr oricine e mai..altfel

"Activeaza starea de meditatie, de concentrare. Muzica electronică este o formă de disciplină spirituală, un instrument al introspecţiei, ce oferă acces la cele mai profunde straturi ale realităţii şi spiritului uman. Ca parte componentă a artei de avangardă, ea constituie trecerea spre un nou mod de g

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Topicul asta mi-a dat ocazia sa downloadez cateva melodii cu Astral Projection. Psy-trance am mai ascultat, in general nu i-am dat sanse prea mari dar proiectul asta deja ar putea sa impinga acest gen muzical mult mai aproape de comercial. Am ascultat vreo 5 melodii si toate suna foarte bine! :stars: Cu toate astea, nu cred ca va veni prea curand vremea in care asemenea muzica sa fie difuzata la radio asa cum sunt difuzati, de ex, ATB, Faithless sau Dj Tiesto. Poate doar in cine stie ce emisiune saptamanala realizata de cine stie ce dj mai indraznetz la cine stie ce ora tarzie din noapte... Totusi, pana atunci ar fi bine daca romanii nostri s-ar omori macar dupa cele 3 proiecte ultracomerciale de mai sus....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×