Sari la conținut
Forum Roportal
cioanas

Ce precede revenirea lui Isus

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Prefer sa nu comentez sau sa gindesc rau despre cine si ce s-a a postat sau se va posta aici.

Eu am sa ramin cu grauntele meu palid de credinta si speranta.

Dumnezeu stie mai bine prin ce vom trece asa ca nimeni nu cunoaste adevarul absolut.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cioanas, poate am sa aud la televizor despre tine ca ai explodat din cauza religiei ,dar incearca sa nu mai intoxici pe aici cu asha spusa credinta ta si dute frate si stai non stop in biserici sau pe unde stau cei religiosi dar nu mai deschide atatea subiecte despre religie ca o sa ma ai pe constiinta ,pe fiecare pagina cate un subiect despre asha spusa religie ,te rog calmeaza-te

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cioanas, poate am sa aud la televizor despre tine ca ai explodat din cauza religiei ,dar incearca sa nu mai intoxici pe aici cu asha spusa credinta ta si dute frate si stai non stop in biserici sau pe unde stau cei religiosi dar nu mai deschide atatea subiecte despre religie ca o sa ma ai pe constiinta ,pe fiecare pagina cate un subiect despre asha spusa religie ,te rog calmeaza-te

:D :yes:

Ne facem o asociatie sau vreo secta :) anti-ciocanas :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
auchh :yes:, si eu care credeam ca sunt prea dur cu el :D, tu ai pus pistolu la tampla lui

Cine apasa ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cine apasa ?

Ba, voi vreti sa provocati o implozie care sa distruga Pamintul?

 

PS Eu zic ca ar fi indicat sa revenim la subiect... daca avem cum. :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ba, voi vreti sa provocati o implozie care sa distruga Pamintul?

 

PS Eu zic ca ar fi indicat sa revenim la subiect... daca avem cum. :yes:

Tocmai ca suntem on-topic. Cand moare un om el se intalneste cu Iisus, deci putem afirma ca El a revenit cel putin pentru respectivul. Sau imi fac eu cu razvanutz o secta si alti doritori si grabim sfarsitul lumii si revenirea lui Iisus.

Editat de Wahaha

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ba, voi vreti sa provocati o implozie care sa distruga Pamintul?

 

PS Eu zic ca ar fi indicat sa revenim la subiect... daca avem cum. :D

domnule nu doresc sa mor asha de tanar :D.. prefer sa te las pe tine cu el (Cioanas) la subiect ca vad ca vrei sa afli mai multe despre acel Isus al lui Cioanas Doamne iarta-ma !!! :yes:

 

Tocmai ca suntem on-topic. Cand moare un om el se intalnesc cu Iisus, deci putem afirma ca El a revenit cel putin pentru respectivul. Sau imi fac eu cu razvanutz o secta si alti doritori si grabim sfarsitul lumii si revenirea lui Iisus.

 

O secta ca si a lui Bivolarul?? sunt de acord :)

Arpopo frumoasa poza ''ti-ai tras '' :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×