Sari la conținut
Forum Roportal
fire de praf

Ce calitati l-au deosebit pe cel/cea care a fost cea mai mare iubire a voastra?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Al meu n-a avut nimic deosebit.Eu am avut ceva deosebit :varsta si un tata . :D

Editat de mița
Scos din concurs la cerere
  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bunatatea, generozitatea, compasiunea,inteligenta, maturitatea , simtul umorului. Ce proasta am fost ca n-am stiut sa-l pastrez :frusty:

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Faptul ca a stiut sa-mi dea incredere in mine, m-a facut sa ma simt un om de valoare. Asta a cantarit mai mult decat inteligenta lui sau felul de-a fi. Cand eram cu el, eram alt om.

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor,terminati cu prostiile.Astazi,in 2011,e stiut de toata lumea ca mai ales fetele/femeile se indragostesc/simt atractie fata de latura animalica a barbatului.Latura umana a barbatului fiind ignorata aproape cu desavarsire.Ba chiar,uneori,se face misto de aceasta latura.

Editat de CRISTI82
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor,terminati cu prostiile.Astazi,in 2011,e stiut de toata lumea ca mai ales fetele/femeile se indragostesc/simt atractie fata de latura animalica a barbatului.Latura umana a barbatului fiind ignorata aproape cu desavarsire.Ba chiar,uneori,se face misto de aceasta latura.

...ca se gudura ca un cate1us inainte, ur1a ca 1upu1in timp ce, grohaia ca porcu1 cand manca, ragaia ca....habar n-am dupa...chitaia ca soarece1e cand gresea...si-mi 1ingea picioare1e ca o pisica ca sa-1 iert..cred ca e suficient... :roll:

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×