Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Eu sunt de acord si chiar am facut una. Cred ca daca ai o problema care te deranjeaza la tine si ai posibilitatea sa o remediezi e bine sa o faci. Face bine la psihic. Eu m-am nascut cu urechile decalate (clapauge ca sa ma exprim mai plastic 8) ) si asta mi-a creat mari complexe in adolescenta. Ca sa nu mai spun ca imi tineam tot timpul parul peste urechi, nu purtam cercei si asa mai departe. Asa ca pe la 21 de ani am fost si am stat de vorba cu un medic, mi-a facut o programare pentru operatie, le-am, spus parintilor ca plec la munte (ca n-ar fi fost de acord cu operatia) si m-am operat. Sunt foarte multumita ca am facut asta pentru ca la vremea respectiva a contibuit mult la cresterea increderii in mine. Acum ca m-am facut mare :yes: nu mi se mai pare important dar la vremea respectiva a fost benefica.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca mai bine ar fi sa ne multumim cu ce am primit ! Priviti la toti cei care au "profitat" de ajutorul acestor operatii ! Va plac ? Va mai plac ?

 

Fiecare dintre noi are farmecul sau, cu nasul un pic coroiat, cu urechile nu stiu cum...ramaneti asa cum sunteti decat sa va cautati o bucata de nas pe sub scaun, sau pe sub pat !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sunteti de acord cu operatiile plastice?

faceti bine corpului si organismului apeland la ele?

:alcoholic:

Organismului nu ii face bine.

Problema este a increderii in sine. Si este vasta. Ceea ce vreau eu sa spun, este ca aspectul fizic conteaza...insa...daca un barbat (femeie) nu va place datorita unui aspect ce iese din norma, il(o) vreti linga voi? Fiindca la altceva (inafara de situatia cind conteaza in meseria pe care o aveti) nu vad sa foloseasca o astfel de operatie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sunteti de acord cu operatiile plastice?

faceti bine corpului si organismului apeland la ele?

:santa2:

 

 

operatiile astea sunt facute ptr cei care nu au ce face cu banii, daca exista o cauza medicala da... dar daca pur si simplu tine de estetica este o mare tampenie sa te inhamezi la asa ceva, nu m vb ca de cele m multe ori operatiile astea nu reusesc , trebuie sa le repeti la cativa ani , ptr a innoi silicoanele, a retusha putin nasucul si asa m departe, si nici-o operatie nu poate face ce face mama natura asa ca sa nu v asteptati ca la 50 sa aratati ca la 30 ptr ca pielea acceea imbatrineste de 10 ori m repede decat pielea care a fost lasata in pace, ganditi va bine !!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sunteti de acord cu operatiile plastice?

faceti bine corpului si organismului apeland la ele?

:tease:

 

 

'Problema '

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

depinde de fiecare...daca intr-adevar ai un defect vizibil , de ce sa nu l corectezi?dar faza cu siliconul mi s pare cam moft si Micheal nu e un exemplu bun, cate femei au operatii si le merge foarte bine?Acum e decizia ta daca schimbi ceva sau nu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×