Jump to content
Forum Roportal
Sign in to follow this  
Cristina Naicu

OFERTA CATELUSA

Recommended Posts

NAOMI este o catelusa care a fost gasita intr-o cutie de carton, in padure, in ziua in care a fost fatata. A fost hranita cu biberonul, pusa pe picioare, deparazitata, vaccinata, tratata cu calciu si vitamine si acum este pregatita sa se integreze intr-o familie iubitoare. Este foarte energica, vesela, jucausa, mancacioasa, tandra, iubeste copiii si pisicile. A fost crescuta la bloc, dar este adaptabila si la curte. Este de talie medie spre mare, nu are o rasa anume, dar inteligenta si capacitatea ei de iubire ar fi invidiate de orice caine cu Pedigree! Pe data de 22 august a implinit 5 luni. Este multicolora pe fond negru, supla si inalta, cu botul lung, gen doberman.

0745.378.333

Chiar daca te ajuta noi nu te lasam. :8):

Nu te ajuta. Pe unele forumuri te poti alege cu o banare pe chestia asta.

Eu nu am actionat asa deoarece este un gest foarte frumos cel pe care la-ai facut: ai lua un catelus abandonat.

Sunt sigur ca se va gasi cineva care doreste o catelusa (chiar daca mesajul nu apare in fiecare categorie).

Vezi Cristina Naicu: ai fost apreciat pentru gestul pe care la-ai facut.

Din pacate e nu am unde sa o tin pe Naomi, iar roportal are deja 3. 8)

well poti sa te duci pe www.animax.ro si sa intri la anunturi. acolo poti lasa un mesaj referitor la catelusa ta. e super simplu si daca vrei poti cere si niste bani(ceea ce sper ca nu vei face).

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this