Sari la conținut
Forum Roportal
'Scumpika

Sunt barbatii casatoriti fideli???

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

8) 8) 8)

acum ascult parerile voastre si-apoi ma pronunt si eu...

 

 

AVETI CUVANTUL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :winca: :winca: :winca: :winca: :winca:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

NU, evident....insa (si acest insa muta muntii) despinde de multi factori aceasta fidelitate.....atat de multi factori incat nu ar putea sustine "roportal" atatea discutii pe forum.

 

 

 

AVE

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Casatoria nu schimba cu nimic obiceiurile, doar nevasta o poate face. Asa ca un om casatorit se va comporta (aproape) la fel. Cei care nu sunt siguri ca pot rezista tentatiei nu ar trebui sa se casatoreasca.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

... cu gandu sau cu fapta :?:

cu gandu sigur ca nu. cu fapta ... sunt multi factori care influentiaza o asemenea decizie. greu sa gasesti un raspuns chiar si apropiat de adevar.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca este o perioada critica (probabil pe la 40 de ani) cand barbatii vor sa demontreze ca inca mai pot sa faca cuceriri.

 

Eu nu inteleg cum unii pot sa creada ca o fata de 18-19 ani poate sa se indragosteasca de unul de 40-50 de ani.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O fata la 16-17 ani e usor influentabila si instabila emotional. De indragostit nu, dar devine usor dependenta de favorurile ce le poate oferi un barbat stabilizat financiar. Si cu incredere in sine. Compara asta cu 'oferta' pe care o au fetele la varsta aia.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Barbatii sunt fel si fel , se pot schimba dupa casatorie in rau sau in bine.

Al meu a luat-o razna de tot ](*,) , el detine banii , intretine familia si din cauza asta , si vorbesc in jeneral , crede ca are dreptul la orice chiar sa si insele ,nu vede nimic rau in asta doar e barbat :caing: .., iar daca aflu eu bineinteles ca imi spune ca a fost o scapare , ea e vinovata ca la-a provocat . Noi odata casatorite , femeile vorbesc, suntem prea ocupate cu indeletnicirile casei , pentru a mai flirtra, mai ales daca sunt si copii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×