Sari la conținut
Forum Roportal
fire de praf

Topic de baut

Postări Recomandate

:crazy:

Daca tot avem topic de dormit, de ce n-am avea unul si pentru baut?

Inspirata fiind de niste constatari recente si de discutiile cetite in asta seara, va invit sa va cinstiti.

Hai noroc! :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mneah. Nu se pune.

Asa po' sa zic si eu ca beau apa. Stiu ca am mai zis asta, dar voi scrie din nou treaba, ca tot suntem pe topic de specialitate: Revelion 2010...cateva sticle de suc de visine...multe sticle cu alcool. Eram cam terminati. Si incep eu sa beau suc de visine...zic in sinea mea..."pfaaaileeei, ce vin buun!". Mai beau. Ii intind sticla si lu' fostu'. Bea si el. Bem amandoi. La un moment dat zic "Bai, tare bun e vinul asta, dar nu te ia deloc!". Altul zice "Dar pe mine m-a luat!"..."Neah, e de la celelalte beuturi"...hmmm, ce sa zic...ciudat. Pana ne lumineaza cineva "Bai, ala e suc de visine, voi n-ati citit eticheta?!". Luminaaaaaaaa.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce sa zic, unii se plictisesc teribil ! :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu ma faceti, ca acum deschid un chestionar ca sa alegeti care este userul roportal despre care credeti ca intra cel mai turmentat pe forum. :spiteful:

 

P.S.:rot:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce sa zic, unii se plictisesc teribil ! :lol:

ravle, ia aminte aici; nu-i proasta fata asta!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ravle, ia aminte aici; nu-i proasta fata asta!

Asta a durut. :cry:

 

Dar eu chiar te rog sa faci asta!

VREAU CHESTIONAR! VREAU CHESTIONAR!

No, mai degraba va povestesc despre faptul ca nu m-am imbatat niciodata ( desi de doua ori chiar mi-am propus, parol!) , insa obisnuiesc sa specific asta fiecarui nou izbit pe care mi-l fac (faceam, de fapt). Toti se ofereau voluntari sa tragem o betie, fir-ar ai... !

Da' pana sa fac 30 de ani tot ma imbat si io o data. :beach:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×