Jump to content
Forum Roportal
Diana39

Cum sa imi fac prieten?

Rate this topic

Recommended Posts

Cum sa imi fac prieten?....am 14 ani si nu am prieten...toate fetele au si eu nu.......nu stiu de ce:|

Cum sa imi fac prietena?....am 23 ani si nu am prietena...toti baietii au si eu nu.......nu stiu de ce:| :crazy:

pentru incceput, ia-ti un caine sau o pisica, se spune ca sunt prietenosi si inveti si tu sa fii prietenoasa :)

A-ti face prieten,mai ales la varsta asta,presupune multa bataie de cap,pe langa lucrurile frumoase dintr-o relatie.Si tu nu stii cu ce se mananca asta.

Iarasi e grav ca vrei sa-ti faci prieten,doar pentru ca altii/altele au. :doh:

Iti faci prieten cand vrei si cand simti tu ca esti pregatita.

A-ti face prieten,mai ales la varsta asta,presupune multa bataie de cap,pe langa lucrurile frumoase dintr-o relatie.Si tu nu stii cu ce se mananca asta.

Iarasi e grav ca vrei sa-ti faci prieten,doar pentru ca altii/altele au. :doh:

Iti faci prieten cand vrei si cand simti tu ca esti pregatita.

mare lucru ai spus ...ma refer la ce am subliniat....

Poti reusi fara nici un fel de problema.Tot ceea ce trebuie este sa cunosti persoana potrivita! As vrea sa te ajut sa scapi de monotonie chiar daca esti minora m-as abtine de la sex 4 sincer! Esti prima fata care ai promit asta.Trebuie doar sa ma faci sa simt ceva pentru tine pe parcurs.

Poti reusi fara nici un fel de problema.Tot ceea ce trebuie este sa cunosti persoana potrivita! As vrea sa te ajut sa scapi de monotonie chiar daca esti minora m-as abtine de la sex 4 sincer! Esti prima fata care ai promit asta.Trebuie doar sa ma faci sa simt ceva pentru tine pe parcurs.

nici nu suna dubios

Edited by DevilMayCry