Sari la conținut
Forum Roportal
camitza18

Credeti in horoscop

Postări Recomandate

hmmm eu nu prea cred in horoscopul care ni se spune zilnic la tv sau in reviste dar cred ca exista ceva influente din partea pozitiei planetelor ,,,,,,hmmm voi ce parere aveti? :?:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu e vorba daca crezi sau nu crezi, ele oricum exista, aceste influente si ar fi o prostie sa nu crezi in ele, la fel cum sa crezi ca suntem singuri in univers, totul tine oricum de interpretare ... iar de la un anumit nivel in sus iesi de sub influenta astrelor .. egal cu transcederea zodiei personale

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nici eu nu cred in horoscopul de la TV.

Mai relevant este horoscopul cinezesc. Chiar cred in acesta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nici eu nu cred in horoscopul de la TV.

Mai relevant este horoscopul cinezesc. Chiar cred in acesta.

Total de acord cu tine!Horoscopul chinezesc este singurul in care cred!Restul...povesti de adormit copii!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si eu tot in horoscopul chinezesc cred...si am observat ceva...oamenii accepta numai lucrurile pozitive care se spun despre ei...asa faceam eu(si sa nu-mi spuneti ca nu ati facut asta cel putin o data)...spre exemplu mi-am citit intr-o dimineata horoscopul si erau scrise numai prostii si nu am bagat in seama...a doua zi pot sa va zic ca scriau numai lucruri super gen ''o sa aveti o zi excelenta,relatiile cu cei din jur sunt din ce in ce mai nu stiu cum...''bla,bla...bla...si ce credeti?la-am luat sau nu in seama??la-am luat pentru ca erau lucruri pe care vroiam sa le aud!!!si dup-aia m-am lasat de''sportul''cititului horoscopului...oricum...eu va spun ca am ras intr-o zi...ascultam la radio rubrica Horoscop...si faza dura...citeau horoscopul din ziar...deci... :8): :8): :8): ::): ::): ::): ::): ::): ::): ::):

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu tot timpul iau in seama numai ce e de bine pantru ca altfel ma demoralizez. :8):

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai asta ziceam si eu mai sus...oamenii accepta numai lucrurile pozitive fie ca sa nu se demoralizeze fie ca-poate-uneori nu vor sa infrunte realitatea...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai de obicei lucrurile rele ce ni se intampla sunt considerate rele, dar in masura in care acestea sunt necesare pentru invatarea unor lectii eu cred ca nu sunt rele ci necesare. si oarecum da, e foarte greu sa accepti ca ti se poate intampla ceva rau ... e mai nasol cand stii dinainte si se si implineste, asta cred ca te termina.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×