Sari la conținut
Forum Roportal
pisic

iubesc un barbat casatorit

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu sunt de acord cu asa ceva. Ok, ai ajuns sa-l iubesti.. dar cel mai bine e sa astepti pana se desparte de sotia lui. Asta in cazul in care el doreste sa faca acest pas.. daca nu.. vei ajunge "mantaua lui de vreme rea" si nimic mai mult.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce parere aveti despre o relatie cu un barbat casatorit ?

ASTEPT PARERILE VOASTRE BUNE SAU RELE SINCERE SA FIE

 

 

Daca e sotul tau, e super OK ... :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Il iubesc si ma iubeste nici unul dintre noi nu ne dorim sa facem pe cineva sa sufere. Asa a fost sa fie,suntem unul jumatatea celuilalt dar ne-am cunoscut prea tarziu.....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce parere aveti despre o relatie cu un barbat casatorit ?

ASTEPT PARERILE VOASTRE BUNE SAU RELE SINCERE SA FIE

 

Pe sotie o iubeste si o vrea, pe amanta o doreste si o are. Vei fi mereu EA 2.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Il iubesc si ma iubeste nici unul dintre noi nu ne dorim sa facem pe cineva sa sufere. Asa a fost sa fie,suntem unul jumatatea celuilalt dar ne-am cunoscut prea tarziu.....

Prea tarziu sa mai zici ca nu vrei sa faci pe cineva sa sufere. O femeie stie cand barbatul ei o inseala. (ca nu vrea sa accepte adevarul e altceva) Si uite cum faci exact pe dos fata de ce-ti propui.

"Asa a fost sa fie" nu e un raspuns plauzibil. Daca voi doi chiar va iubiti atunci asteptati ca el sa-si incheie relatia actuala pentru a incepe una noua (pe curat cu s-ar spune). Deocamdata nu esti decat "cealalta femeie".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ce se va scrie in acest topic...toata lumea o va judeca. Si pe mine m-a incercat o astfel de atitudine, dar ii este destul de greu ca sa o mai "certam" si noi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pe sotie o iubeste si o vrea, pe amanta o doreste si o are. Vei fi mereu EA 2.

 

AMONIS moto-ul tau se potriveste cel mai bine pentru ce simtim noi unul pentru celalalt..........tu crezi in el ????

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×