Jump to content
Forum Roportal
djtiesto4ever

Combinatii la facultate

Rate this topic

Recommended Posts

Sal all sa va spun cum sta treaba:mie imi place de o colega de grupa de la mine de la facultate(un hb 7,5-8 , a iesit si miss boboc la bal) si vreau sa ma combin cu ea .Eu ce- drept nu am prea discutat cu ea ,in schimb ea mi-a dat ceva semne ca ar fi interesata( cred eu) ,dar problema e ca eu nu prea am creat atractie cu ea ,nici confort ,totodat nici nu am lasat o impresie prea buna ,stand mai retras ,nu prea interactionand ,nu cred ca sunt privit prea bine ,in fine.Si ce m-am gandit eu i-am zis unui coleg cu care ma inteleg cel mai bine sa-mi de-a nr ei de telefon ,el interactionand mai mult cu ea ,el spunandu-mi ca ea ia zis lui ca are prieten ,dar pe mine nu ma intereseaza lucrul asta ,mi-a dat numarul ei ,cam pe la inceputul anului ,dar n-am avut curaj sa o sun,el a facut rost de nr ei de la o alta colega si deci ea nu stie ca am nr ei .Si colegul asta al meu tot ma intreba mereu daca am facut ceva cu ea ,ia-m zis ca nu ,ca nu am avut curaj sa o invit undeva ,si el mi-a zis ca daca vreau vorbeste el cu ea ,i-am zis ca nu si apoi cand m-am gasit cu el sambata el mi-a zis ca i-a spus ei ca eu vreau sa vorbesc ceva cu ea ,dar el mi-a zis ca ei nu-i venea sa creada si a zis ca ne pune fata in fata.

Intrebarea mea este credeti ca mai am vreo sansa ,si cum as putea sa-i spun ,s-o invit undeva ?

Ce-i aia hb 7,5-8?

hibrid, calificativ 7,5-8. nik nu stii.

tre s-o suni, altfel ramai cu pitici pe creier.

sau aranjeaza o intalneala in grup, cica intamplatoare. si faci lichitura.

hibrid, calificativ 7,5-8. nik nu stii.

Detaliaza. Adica are jumate motor cu combustie, jumate motor electric? :hi:

Edited by florianb

Crezi ca ajungi undeva cu cartile de seductie daca n-ai tupeu ?

Detaliaza. Adica are jumate motor cu combustie, jumate motor electric? :hi:

HB 7.5-8 = hot babe de nota 7.5-8, 10 fiind maximul.

Face parte dintre prescurtarile folosite in comunitatea de seductie.