Jump to content
Forum Roportal
lightbeeing

Influente negative

Recommended Posts

Daca aveti experiente de genu sau cunoaste-ti pe cineva care are spuneti-mi poveste voastra sau a lor.

Vreau sa catalogam aceste entitati si sa venim cu metode "contraceptive", de protectie, impotriva lor.

Nu toate spiritele care ne influenteaza negativ o fac voit sau ne vor raul, pentru a ne da seama ce anume vor trebuie sa le ascultam, sa vedem ce vor cu adevarat de la noi.

Lumea spiritelor e mult prea adanca si ascunsa pentru noi si cel mai potrivit este sa lucram cu ceea ce cunoastem.

Dar ceea ce cunoastem trebuie imbunatatit, nu?

sa imbunatatim lumea de langa noi, lumea spiritelor ... nu cred ca putem sa o influentam si poate nici nu e bine sa cautam raspunsuri

Dar ceea ce cunoastem trebuie imbunatatit, nu?

Pentru a face diferenta dintre spiritele bune si cele rele, trebuie sa atingi sfintenia. Banuiesc ca la o astfel de imbunatatire te referi... Si nu stiu cati dintre noi ating aceasta stare in viata.

Pentru a face diferenta dintre spiritele bune si cele rele, trebuie sa atingi sfintenia. Banuiesc ca la o astfel de imbunatatire te referi... Si nu stiu cati dintre noi ating aceasta stare in viata.

Nu este vorba de sfintenie, ci doar despre armonizarea individului cu el insusi si cu natura.

Vreau sa catalogam aceste entitati si sa venim cu metode "contraceptive", de protectie, impotriva lor.

eu cred ca tu glumesti .

eu cred ca tu glumesti .

mai, omu are o idee serioasa in cap..si eu studiez ocultul de 15 ani..da'..sunt f multe de spus..vorbim, scum sunt obosit