Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Majoritatea barbatilor colectioneaza trofee feminine. Pentru a-si atinge scopul sunt in stare sa promita si luna dupa cer !

Ati cunoscut asemenea exemplare cu chip de om ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai cand spui si tu majoritatea..te-ai astepta ca toti sa fi cunoscut deja asemenea exemplare de om.

Mie nu mi se pare deloc ca majoritatea sunt dati ca Don Juanii, ma scuzati.

 

Ca exista si asemenea specimene de oameni, nu te contrazic. Dar sunt de 2 tipuri si aia:

 

1) cei care f*t in nestire, de nevoie (ma rog, si aici intervien factorul psihologic si traumele din trecut)

2) cei care fac din cursa spre trofee...o adevarata arta. Si aia nu stiu cand se dezdragostesc de urmatoarea indragosteala.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai cand spui si tu majoritatea..te-ai astepta ca toti sa fi cunoscut deja asemenea exemplare de om.

Mie nu mi se pare deloc ca majoritatea sunt dati ca Don Juanii, ma scuzati.

 

Ca exista si asemenea specimene de oameni, nu te contrazic. Dar sunt de 2 tipuri si aia:

 

1) cei care f*t in nestire, de nevoie (ma rog, si aici intervien factorul psihologic si traumele din trecut)

2) cei care fac din cursa spre trofee...o adevarata arta. Si aia nu stiu cand se dezdragostesc de urmatoarea indragosteala.

 

 

Am formulat corect :soc:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mda . Am cunoscut . Niste egoisti . Dar viata i-a invatat ce pret are acest comportament

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Totul se rasplateste in viata

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La ca trofeele astea inseamna ca is cam mocofane daca nu ii recunosc de la o posta..sau macar de la 2 m inainte de a sari in pat cu ei sau in suflet.

 

Pana mea...se mai intaresc si ele si invata sa faca diferenta.

Ferice de barbatii adevarati...vor fi mai apreciati :soc:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De obicei trofeistii astia ajung sa dea si ei de sindromul dragoste .. accidental si tocmai pe aceea care le-a furat inima nu o pot avea etc ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×