Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna la toti.Sunt acum intr-o relatie cu un baiat de 3 luni jumate,si mi-am dorit relatia asta foarte mult si de multa vreme,acum ca o am merge bine,nu as putea zice ca e iubire,insa avem ambii sentimente puternice unu fata de altu si e reciproc sunt convinsa.Insa sunt si niste momente care nu prea imi convin faptu ca e foarte mandru,greu cedeaza la ceva si in ultima vreme parca e totul monoton nu se schimba nimic in nici un plan.

Insa problema cea mai grava e ca cu 3 saptamini in urma am intilnit un alt baiat, e cu 2 ani mai mare ca mine,si as putea zice ca e idealu meu,avind in vedere calitatile fizice,dar si moral ne intelegem foarte bine,mi-e vesel cu el,ma simt libera,si mai pe scurt imi place de el.Deja de 3 saptamini umbla din urma mea ma suna ma invita in oras,el stiind faptu ca sunt intr-o relatie insa el zice ca nu e o problema pentru el,ca ce are cu mine are cu mine si nu cu actualu prieten.Mentionez ca nu am iesit cu el asa undeva,doar ca intotdeauna vine si ma ia de la prietena mea atunci cand sunt la ea si ma petrece acasa.

Prima data sunt in asa situatie,si mi-e tare greu si sa las relatia asta pentru ca e ceea ce mi-am dorit de multa vreme si nu e o relatie rea,si am suportat si o despartire de o luna cit a fost vacanta de anu nou si am ramas impreuna....insa oricum baiatu asta nu-mi da pace in sensu ca tot ma gandesc dar daca cu el ar fi mai bine,si intotdeauna fac comparatie intre dansu si actualu prieten,si imi pare ca daca o s-o duc asa multa vreme o sa-mi ies din minti si nu o sa iasa nimic bun din asta,si de aia trebuie sa iau o decizie insa mi-e greu singura de aia cer parerea voastra va rog!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
intreaba-l pe cel care iti da tarcoale ce fel de relatie isi doreste

SEX :kiss:

 

Serios, wtf, au 15 ani, sau cati au, de ii impiedica vacantele sa stea impreuna, cum adica tu ca barbat sa vrei ceva serios cu una care are deja prieten ?? :P

Si mai incolo tot pentru sex sunt cele deja ocupate - asta ca sa raspund si altora care se intreaba daca sa lase pe unu' pentru altu' care umbla dupa curu' lor desi se stie ca sunt cuplate.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cum adica tu ca barbat sa vrei ceva serios cu una care are deja prieten ?? :P

DA, intalnesti jumatatea dar din pacate e cuplata cu altcineva.

Crezi ca jumatatea ta sta singura si te asteapta? :kiss:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sau poate e magia a ceea ce e interzis

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Adica din cate am inteles...as putea sa-l las pe actualul prieten...pentru ca ma gandeam si eu daca baiatului ii place de o fata pentru el nu exista nici un obstacol pentru a o cuceri...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×