Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Suntem impreuna de 2 ani, nu locuim impreuna,ambii avem 22ani!! deseori sa intimpla neintelegeri intre noi (ele vin din partea mea) nustiu din ce cauza adesea ori se intimpla ca nu mai am placere sa o sarut,sa vorbim,chiar si strig aiurea de la fleacuri la ea!! am incercat de mai multe ori sa ne despartim,dar dupa ce se intimpla asta simt ca ea este persoana de care am nevoie, eu o sun si iar relatia continua!! Refeitor la ea,ma iubeste ,ma intelege mereu,nu se contrazice cu mine kiar dc asa fi gresit,e in stare sami ierte orice(poate asta si ar fi motivul ca imi pierd interesul fata de ea)

 

Acum de o zi iar ne-am despartiti,si iar am simtit ceva in inima ca nu pot fara ea!! nu stiu ce sa fac sa ma abtin,sau sa o sun din nou!! sau sa incerc so uit

Ce se intimpla? E obisnuinta sau dragoste? :>

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Refeitor la ea,ma iubeste ,ma intelege mereu,nu se contrazice cu mine kiar dc asa fi gresit,e in stare sami ierte orice(poate asta si ar fi motivul ca imi pierd interesul fata de ea)

 

Ai inteles destul de bine ceea ce se intampla. Din cauza faptului ca tu primesti totul, tu nu prea mai ai ce sa dai la schimb, nu mai ai pt ce sa lupti. Desi o iubesti si tii la ea, undeva va trebui sa ii spui ceea ce iti doresti de la ea. Poate ca iti place ceea ce primesti, cui nu i-ar placea, dar tu fiind barbat ai nevoie de provocari... provocari pe care ea nu ti le ofera.

 

Stimuleaz-o in asa fel incat sa iti redea provocarea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Din cauza faptului ca tu primesti totul, tu nu prea mai ai ce sa dai la schimb, nu mai ai pt ce sa lupti. , dar tu fiind barbat ai nevoie de provocari... provocari pe care ea nu ti le ofera.

 

Stimuleaz-o in asa fel incat sa iti redea provocarea

Fals. Fals . Fals.

Si ne mai miram de ce nu suntem impacati cand ni se da ceva pentru ca cerem.

Fiindca niciodata nu vom avea siguranta ca ni s-ar da pentru ca inspiram si atat.

 

Eu zic sa iti bagi mintile in cap si sa cobori cu picioarele pe pamant. Sa nu mai crezi in povesti nemuritoare si sa nu iti mai bati joc de fata asta. Daca nu o adori asa cum e, las-o..pana nu o faci sa isi piarda increderea in ea de tot.

 

Nu ajunge sa iubesti un om pentru ce iti ofera..trebuie sa si admiri acel om si sa il respecti. Asta daca vrei o relatie de durata si curata, bien sur. :o:

 

 

 

ms mult pu un raspuns ideal!!

normal ca e ideal.

Practic, obtii ce ai avut deja + o capsuna.

Pana nu va mai ajunge capsuna..si vei vrea si o cireasa.

 

Tu pesemne nu stii pretui si nu te stii bucura de ce ai.

Or nu e ea aleasa, or tu ai o problema serioasa. :pardon:

Editat de stupid_me

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce se intimpla? E obisnuinta sau dragoste? :pardon:

Nici una nici alta .

Dragul meu , daca eu am momente cand sunt un bou- ca orice barbat - tu esti dobitoc de'a dreptul .

Editat de Ravl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×