Sari la conținut
Forum Roportal
roportal

Japonezii si tehnica

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Bine ... dar unii o tin din bine in mai bine si ...ceilalti ii ...apreciaza! :winca: :cyclopsani:

Japonejii sunt pe un loc fruntas apropo de electronica,tehnica...

 

 

.....pun pariu ca Roportal are tot timpu ceva de"facut"...am gasit aici(pe forum) ...multe articole dragute

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma uit la poza aia si nu inteleg.

Pare interesant dar nu foarte util.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dupa al doilea razboi modial natiunile din asia in special Japonia a avut un salt uimitor nu numai in tehnologie. De remarcat e faptul ca au facut, fac si vor face toate astea singuri fara ajutorul altora !

 

stima si respect

 

asa o sa fim si noi ... cum sunt ei acuma atunci cand apar planete cu populatii umane :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Japonezii au cea mai avansata tehnica si tehnologie. Am citit undeva prin 7 plus acum vreo 2 ani pe vremea cand se numea National, ca au construit niste masini care prin computerul de bord le poate spune soferilor starea ei de spirit. Vesela, trista suparata, etc. Dar nu stiu daca macar in Japonia astfel de tip de masini au fost produse in serie sau a ramas doar la comanda celor cu buzunare mari.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dupa al doilea razboi modial natiunile din asia in special Japonia a avut un salt uimitor nu numai in tehnologie. De remarcat e faptul ca au facut, fac si vor face toate astea singuri fara ajutorul altora !

stima si respect

asa o sa fim si noi ... cum sunt ei acuma atunci cand apar planete cu populatii umane :bataita:

După al doilea război mondial, Japonia se Editat de harald

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×