Jump to content
Forum Roportal

Rate this topic

Recommended Posts

Am avut o relatie de un an cu o fata, in care am inselat.o de doua ori. In ambele cazuri am recunoscut, dar ultima data nu m.a mai iertat... Adevarul este ca o iubesc, dar nu pot sta departe de alte femei... Gresesc eu cu ceva daca fac asta? Eu consider ca tot ce conteaza e persoana pe care o iubesti, si nu conteaza celelalte relatii gen "sex si atat".

Da' de ce nu-ti tii gura cand o-nseli ? Asa consideri tu, ea nu considera asa.

mi.am tinut gura. Sunt multe sifoane. Am recunoscut abia atunci cand imi batea apropouri.

mi.am tinut gura. Sunt multe sifoane. Am recunoscut abia atunci cand imi batea apropouri.

Pai vezi sa nu stie nimeni cand inseli, mah, nici sifoanele, nici nimeni. Si nu mai recunoaste nimic de-acu-ncolo. Tine-o pe-a ta !

El are voie...ea nu... :P

Chiar el a zis "am avut o relatie" :P

Edited by Kahila

Gresesc eu cu ceva daca fac asta? Eu consider ca tot ce conteaza e persoana pe care o iubesti, si nu conteaza celelalte relatii gen "sex si atat".

Toleranta la infidelitate este ceva ce trebuie sa meriti nu ceva ce ai dreptul sa ceri.

Sunt cupluri in care femeia tolereaza indiscretiile sotului/parternerului DAR astea sunt exceptia si, indiferent ce spun astfel de femei eu sincer cred ca tot doare... al naibi de tare.

Acum, daca tu cauzezi suferinta asta si ai pretentia sa nu doara... e strict problema ta.

• Upvote 2