Sari la conținut
Forum Roportal
Oare.conteaza

Geanta sau rucsac?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Depinde de ce protectie ofera rucsacul/geanta pe care le ai in vedere. Eu am un rucsac Belkin care ofera protectie clar peste majoritatea gentilor pe care le-am vazut. Bine, l-am luat mai ales datorita faptului ca nu gaseam geanta in care sa incapa un 17.3 inch wide... :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Rucsac !

 

Daca cineva vrea geanta, o dau eu ... in schimbul rucsacului . :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

geanta e recomandarea mea si eu vreau sa-mi cumpar laptop varul meu are laptop de 5 ani si face drumuri din spania si inapoi si nu are nici pe naiba laptopul e ca nou si tot timpul a stat in geanta.Iti recomand sa-ti cumperi o geanta de la furnizorul laptopului aceasi marca si pentru acelasi model

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu e musai sa fie geanta de la furnizorul laptopului si nici sa fie pe model. Exista in coment genti universale in care incap orice laptopuri atat timp cat corespund marimii gentii. Asa mura in gura ca sa-ti traduc...inseamna ca exista genti de toate marimile si firmele. :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu e musai sa fie geanta de la furnizorul laptopului si nici sa fie pe model. Exista in coment genti universale in care incap orice laptopuri atat timp cat corespund marimii gentii.

Exact, sint facute pe marimea notebook-ului, majoritatea sint pentru 15 sau 17 inchi, pentru 13 sau 19 gasesti mai greu. Nu conteaza firma producatoare a calcultorului.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Conteaza si cum i se pare fiecaruia mai comod sa il care, in mana/pe umar sau in spate. Mie mi se pare mai comod rucsacul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×