Sari la conținut
Forum Roportal
roportal

Internet addicted

Postări Recomandate

M-am gandit sa va intreb si pe voi cam cat stati pe internet.

Eu unul imi pierd aproape tot timpul liber. Ati vazut ca si la mare imi era greu sa nu intru pe internet.

 

Pentru cei care nu au fost prinsi inca de aceast flagel sa renunte cat mai au timp. ::):

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu nu am radio !...nu am televizor !...nu am nevasta!....dar sunt norocos....am "reteaua"....pacat ca am trecut putin cu varsta....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Prea mult. Mult prea mult. Imi place sa cred insa ca stau si cu folos pe net, nu doar ca sa frec menta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In vacanta stau cam toata ziua.

In timpul scolii cam 3 h.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acum depinde : daca e o zi frumoasa si pot iesi cu prietenii (/prietena) undeva, las balta calculatorul si plec ; pot sa stau fara el saptamani intregi (chiar imi prinde bine) . Daca e o zi ploioasa, prietenii sunt si ei plecati si nu am alte alternative, stau desigur in fata calculatorului. Problema e ca atunci cand incepe facultatea, gasca "se sparge" si atunci comp. ramane singura alternativa.... :) :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu la 3-4 zile fara net incep sa-i simt lipsa, dar nu foarte mult pentru ca pentru mine net inseamna serviciu:) exceptand cazurile in care sunt pe munte, acolo as putea sta fara net ani intregi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×