Sari la conținut
Forum Roportal
1 flogabriel

Femeile vor sa devina barbati, iar barbatii nu vor sa devina gay

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

''Femeile vor sa devina barbati, iar barbatii nu vor sa devina gay''- este o explicatie data de o femeie faptului ca toti mai multi barbati evita relatiile serioase. nu ca (nu) as fi unul dintre ei... Cred ca pe multi barbati ii inhiba o femeie puternica, pe altii ii inhiba daca aceasta si-a pierdut feminitatea( e aspra, rigida, etc). E greu sa iti imaginezi o relatie sexuala si nu numai cu o femeie-barbat.

Sa fie asta adevarul?

:)

Editat de 1 flogabriel

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cine spune ca o femeie puternica isi pierde feminitatea? :)

ai dreptate a fost o greseala de exprimare, am incercat sa combin 2 idei in una singura...

sunt si cazuri din astea. nu fizic, comportamental

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu fizic, comportamental

Da, am inteles la ce te refereai si replica mea ramane aceeasi. Nu vad de ce o femeie puternica ar inceta sa fie feminina, din contra . A , bine, daca pentru tine feminitate inseamna cap plecat, prajit chiftele si frecat podele, atunci te-nteleg. :)

Editat de bitter cherry

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce legătură au fustangii cu pămpălăii? Cam asta reiese din ceea ce ai scris tu mai sus... că ar avea ceva

Editat de Greenberg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da, am inteles la ce te refereai si replica mea ramane aceeasi. Nu vad de ce o femeie puternica ar inceta sa fie feminina, din contra . A , bine, daca pentru tine feminitate inseamna cap plecat, prajit chiftele si frecat podele, atunci te-nteleg. :o:

nu cred ca e o chestie prea sexy frecatul podelelor. nici macar nu era vb de cap plecat, chiftele si podele. e vb despre atitudine.

 

acum trebuie sa te intreb ce intelegi tu prin femeie puternica?

 

daca ai reciti primul post ai vedea ca am rectificat si completat.

si nu e ceva personal, era o chestie generala.

eu sunt genul mai superficial, pun accent pe aspectul fizic... cand sunt privit pe post de bancomat :ermm:

:)

 

Ce legătură au fustangii cu pămpălăii? Cam asta reiese din ceea ce ai scris tu mai sus... că ar avea ceva

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Altul....:) !

 

Nu stiu ce intelegi prin feminitate. Supunere? Pisiceala? Miorlaiala? Torente de lacrimi la fiecare jignire a ta, in loc sa iti spuna verde in fata ce meriti?

Sa stii ca omul in general se comporta altfel in cuplu decat in relatie cu restul oamenilor. Altii nu au voie sa iti stie slabiciunile, pentru ca te vor calca in picioare. Traim intr-o lume care ii mananca la micul dejun pe cei slabi, molateci, plangaciosi. Orice om, daca nu se mentine pe pozitii, este calcat de multime. Asa ca nu te lasa inselat de acest lucru pentru ca este o necesitate pentru oricine, nu o masculinizare a femeii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×