Sari la conținut
Forum Roportal
Ukys

Ce mai pot sa fac?:(

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am o relatie de 4 ani cu un baiat si soarta a facut ca anul acesta in primavara el sa plece la munca in strainatate.In acest timp vorbeam saptamanal la telefon sau pe net doar ca eu am inceput sa ma simt libera....si sa imi cam fac de cap.Am inceput o relatie de amicitie cu un coleg de munca cu care ma intelegeam ff bine si practic pe prietenul meu l-am scos din mintea mea atunci.Sub pretextul ca am o problema cu calculatorul l-am dus pe colegul meu la mine acasa si practic ....vroiam sa ma culc cu el.Nu sa intamplat asta si am ajuns doar la niste masaje din partea mea si atat.Eu m-am decis sa nu-i spun pretenului meu ce s-a intamplat,poate doar peste ceva timp.Nu am rezistat si cand a venit acasa prin august am cedat si i-am spus ca am dus un baiat la mine,iar dupa un timp i-am spus tot adevarul(faza cu masajele).A reactionat foarte rau nu se astepta la o chestie de genul din partea mea....nici eu nu ma asteptam sa fac una ca asta.Au urmat 3 luni de chin pentru el si pentru mine fiind departe de tot(am plecat amandoi in strainatate).Azi era bine ne intelegeam....apoi urmau gandurile lui cum ca m-am culcat cu el si ca l-am tradat.Am revenit de putin timp in tara si situatia nu s-a schimbat deloc.Intr-o seara mi-a spus ca vrea sa ne fie bine doar ca va mai avea momente in care vrea sa-i fiu alaturi si sa il inteleg.Acum iar are momente cand se gandeste la ce am facut si nu ma lasa sa-i fiu alaturi.Am suportat multe jigniri din partea lui am suferit mult amandoi, vreau sa putem sa trecem peste asta, stiu ca trebuia sa ma gandesc la consecinte si in primul rand la el.Nu pot sa imi imaginez de ce i-am facut atata rau si in acelasi timp mi-am facut si mie rau.As vrea doar sa putem sa fim fericiti de acum incolo sa incercam sa trecem peste.Eu simt ca nu mai am putere sa traiesc, toate se prabusesc peste mine si indiferenta lui ma doare.As avea nevoie de cateva sfaturi pentru ca sunt singura, nu am prieteni si nu mai stiu ce sa fac.Sper ca nu v-am plictisit tare :search:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
.As avea nevoie de cateva sfaturi pentru ca sunt singura, nu am prieteni si nu mai stiu ce sa fac.

 

Poti continua lectiile de masaj cu colegul si sa nu'ti mai chinui prietenul actual . :search:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

buna am si eu o problema am avut si eu o relatie de 3luni cu o fata si fara sai fac nimic a plecat si ma lasat ce pot sa fac ca sa se antoarca anapoi ? un sfat va rog foarte mult . o vraja sau ceva ca sa vina anapoi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
buna am si eu o problema am avut si eu o relatie de 3luni cu o fata si fara sai fac nimic a plecat si ma lasat ce pot sa fac ca sa se antoarca anapoi ? un sfat va rog foarte mult . o vraja sau ceva ca sa vina anapoi

Incearca mai intai sa'ti deschizi un topic . :search:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
buna am si eu o problema am avut si eu o relatie de 3luni cu o fata si fara sai fac nimic a plecat si ma lasat ce pot sa fac ca sa se antoarca anapoi ? un sfat va rog foarte mult . o vraja sau ceva ca sa vina anapoi

:search: o vraja?

 

tocmai de asta a plecat : nu i-ai facut nimic, s-a plictisit sa tot astepte :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce poti sa mai faci? Doar sa nu-i mai inseli niciodata increderea. Dar nici macar asta nu-ti ofera vreo garantie ca isi va recastiga increderea pierduta. Din pacate ceea ce e distrus e greu de refacut. Acum depinde cat de mult tine el la tine si cat de mult e dispus sa treaca peste greseala ta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E perfect normal ce ai facut. Instinctele de perpetuare a speciei nu asteptau dupa masculul tau sa se intoarca din tari straine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...

Il lasi sa ii treaca. Daca nu ii trece, il lasi de tot. Altadata fi discreta :search:

 

buna am si eu o problema am avut si eu o relatie de 3luni cu o fata si fara sai fac nimic a plecat si ma lasat ce pot sa fac ca sa se antoarca anapoi ? un sfat va rog foarte mult . o vraja sau ceva ca sa vina anapoi

In primul rand, maneaua ucide ! In al doilea rand, du-te si bate-l p-ala de e cu ea acuma.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce poti sa mai faci? Doar sa nu-i mai inseli niciodata increderea. Dar nici macar asta nu-ti ofera vreo garantie ca isi va recastiga increderea pierduta. Din pacate ceea ce e distrus e greu de refacut. Acum depinde cat de mult tine el la tine si cat de mult e dispus sa treaca peste greseala ta.

Mi-am dat seama de ce prostie am facut si nu mai vreau sa-i fac niciodata asta.A incercat de multe ori sa treaca peste...chiar a incercat sa se si pacaleasca el pe sine si sa-mi justifice fapta...de iubit ma iubeste pentru ca simt asta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×