Sari la conținut
Forum Roportal
Lion79

Fara sex...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

neatza all...

cred ca voi innopta pe forum azi.o sa dorm pe canapea, mi-am luat deja perna si patura. ma simt suficient de naspa asa ca sper sa nu ma luati si voi pe aici la mistocareala.

ma simt prost pentru ca nevasta-mea ma tot evita.nu am mai facut sex de aproape 3 saptamani cred.saptamana trecuta am facut 3 ani de casnicie.bineinteles eu i-am luat cadou. nu ma asteptam sa imi ia si ea ( ca nu mi-a luat niciodata pana acum), dar ma gandeam ca poate facem sex macar.. dar mi-am pus pofta in cui.in seara aia ne-am certat un pic, i-am reprosat ca nu mai facem sex si motivul ei a fost : de fiecare data eu iau initiativa. chipurile eu astept sa faca ea primul pas.. in vis probabil, pentru ca eu nu prea imi amintesc asa ceva, ba dimpotriva in rarele situatii in care ea a avut initiativa nu am respins-o oricat de stresat sau obosit as fi.

vine in dormitor noaptea tarziu, adica pe la 4 dimineata, cand eu deja dorm - si asta dupa ce eu pe la 10-11 noaptea o chem sa dormim si ma refuza, si tot eu sunt ala care nu are initiativa. de sarit pe ea cu forta nu am cum sa sar..

in seara asta, stateam singur si trist in dormitor, si a venit ea langa mine. m-am gandit ca poate are de gand sa 'cedeze', ca altfel nu venea asa devreme..da de unde..cand am incercat sa ma apropii de ea a sarit ca arsa ' ,a mana d epe mine!! lasa-ma, nu vezi ca ma uit la film??!'..asa ca am lasat-o si am venit pe net..dupa 10 minute a venit dupa mine sa ma intrebe daca m-am suparat ca a tipat la mine dar i-am raspuns zambind ca nu, nu m-am suparat..am stat un pic pe mess si m-am dus iar in dormitor sa incerc sa vorbesc cu ea dar doarme dusa..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
..dupa 10 minute a venit dupa mine sa ma intrebe daca m-am suparat ca a tipat la mine dar i-am raspuns zambind ca nu, nu m-am suparat..am stat un pic pe mess si m-am dus iar in dormitor sa incerc sa vorbesc cu ea dar doarme dusa..

Inteligenta miscare, nu am ce spune.

 

Rezolvati-va problemele de comunicare, oameni buni.

Ii mai si zambesti, ca sa uite cu totul incidentul. :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

de ce vine pe la 4 dimineata in dormitor?...

ce face ea pana la ora aia?..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Inteligenta miscare, nu am ce spune.

 

Rezolvati-va problemele de comunicare, oameni buni.

Ii mai si zambesti, ca sa uite cu totul incidentul. :o:

 

i-am zambit pentru ca m-am saturat sa ma cert cu ea si sa par (desi chiar sunt - frustrat si NF). in seara in care am avut aniversarea a 3 ani m-am certat cu ea si nu am vrut sa o iau de la capat.

m-am simtit zilnic ( timp de 3 saptamani - cand m-am certat destul de des cu ea) suficient de umilit cat sa ii arat SI AZI ca ma afecteaza

 

 

 

de ce vine pe la 4 dimineata in dormitor?...

ce face ea pana la ora aia?..

 

sta pe net

Editat de NeFu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
i-am zambit pentru ca m-am saturat sa ma cert cu ea si sa par (desi chiar sunt - frustrat si NF)

Mai bine o cearta decat priviri crucise si mutenie, parerea mea. Macar e un punct de plecare spre.. ceva.

 

La ultima parte chiar nu vad cum ai putea primi ajutor pe forum.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tu esti leu Leu79? Daca raspunsul e afirmativ, atunci nu ai de ce sa iti faci griji, ca relatia ta cu sotia scartaie inca de cand v-ati casatorit si va continua tot asa pana judecatorul va va desparti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sta pe net

hmm...

not good..

undeva s-a produs un scurtcircuit intre voi...

mai lasa din orgoliu si incerca sa fii mai viril...( figurat )

demonstreaza ca esti leul cu care s-a casatorit..nu o pisica bleaga plina de scaieti ( figurat )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da, sunt leu

 

ea intra pe net de cand ne-am casatorit..intra de fapt de dinainte de a ne casatori, dar nu stiam eu ca e atat de dependenta.dupa ce am ne-am casatorit mi-am dat seama..inainte, cel putin isi dadea silinta sa nu se observe

 

orgoliul oricum l-am lasat mai departe, dar pana cand sa fiu respins? totul are o limita

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
i-am zambit pentru ca m-am saturat sa ma cert cu ea si sa par (desi chiar sunt - frustrat si NF). in seara in care am avut aniversarea a 3 ani m-am certat cu ea si nu am vrut sa o iau de la capat.

m-am simtit zilnic ( timp de 3 saptamani - cand m-am certat destul de des cu ea) suficient de umilit cat sa ii arat SI AZI ca ma afecteaza

Cu atitudinea asta nu rezolvi nimic. Doar stai la mana ei. :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×