Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am o relatie la de 1 an de zile. Totul a mers perfect pana acum 2-3 saptamani cand ea mi-a zis sa luam o pauza pentru ca a devenit cam monotana relatia si ca isi doreste sa fie singura o vreme. Acum 2-3 zile eram pe messenger cand ea a intrat pe mine sa imi ceara ajutorul la niste programe si am vazuto la web ca plangea mereu cand ii scriam. Apoi am sunat-o si plangea iar si m-a rugat daca pot sa vin la ea sa vorbim. (am uitat sa va zic...relatia este la distanta). Apoi in ziua urmatoare mi-a zis ca nu mai vrea sa vin si am sunat pe mama ei sa o intreb ce sa intamplat si mi-a spus ca ea tocmai ce intrase in casa si plangea. Ce sa fac...sa ma duc la ea si sa ii fac o surpriza mare de tot sau sa mai astept?

Editat de Cumatru89

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce sa fac...sa ma duc la ea si sa ii fac o surpriza mare de tot sau sa mai astept?

 

Sa astepti ce ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Totul a mers perfect pana acum 2-3 saptamani cand ea mi-a zis sa luam o pauza

Ce inseamna pauza cand e vorba de relatie la distanta?

 

 

Nah... mai asteapta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca e drum lung eu zic sa te duci. Iei niste carti cu tine, mai meditezi la relatie, mai citesc o pagina doua..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu mai ma gandisem ca si asa nu mai e mult pana de Craciun....si sa ma duc la ea si sa ii fac o surpriza in dimineata de Craciun sau ceva de genu.....dar imi e sa nu renunte de tot pana atunci si sa ii treaca dorul de mine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×