Jump to content
Forum Roportal
Sign in to follow this  
roportal

Raluca de la Big Brother in Playboy

Recommended Posts

Nu a trecut mult timp de la sfarsitul editiei a doua Big Brother si iata ca Raluca a pozat in Playboy urmand exemplul Andreei.

Ati vazut pozele?

Aici aveti cateva mostre:

http://www.playboyromania.ro/details_vedete.php?id=53

Iata si un promo:

"Masini care se ciocnesc in trafic, zugravi care stau sa cada de pe schele, nudism in magazine sau restaurante - toate acestea sa-au intamplat cu adevarat in Romania, pe litoral!"

Mie sincer nu mi se pare ca Raluca arata prea grozav, ci dimpotriva , e destul de plinuta. Ma rog, nu ma pot lega de pozele facute de playboy, caci acolo toate sunt super - ultra - retusate ... Desi uneori nici calculatorul nu poate face minuni...

Va dati seama ca ea chiar a umblat dezbracata pe strada. ::): ::):

Va dati seama ca ea chiar a umblat dezbracata pe strada. ::): ::):

Nu au facut oare baietii ceva trucaje? Ma gandesc ca daca ar fi fost cu adevarat asa, ar fi fost buluc in jurul ei...

Nu au facut oare baietii ceva trucaje? Ma gandesc ca daca ar fi fost cu adevarat asa, ar fi fost buluc in jurul ei...

Nu ar fi exclus sa fie "lucrate pe calculator" dar ar fi putut si sa angajeze cativa agenti de paza pentru a mentine linistea.

Sau ma mai gandesc la posibilitatea angajarii unor "figuranti" in rolul oamenilor de pe strada...

mie mi se pare ca tipa e super marfa,chiar un pic plinuta,se poarta those days.eu zic ca alea nu-sa pe bune, ar fi prea mult pentru ro

Mie nu mi se pare deloc plinuta. Poate am eu ceva impotriva schiloadelor, dar pare o tipa mai degraba sportiva decat sedentara. Si muschii nu-i consider la greutate :)

am vazut si eu pozele,intradevar pentru un roman poate nu sunt din cele mai reusite,dar pentru mine ca si locuitor,temporar,al chinei sunt destul de bune.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this