Sari la conținut
Forum Roportal
tisepare

Dar o tipa cum trebuie sa se poarte cu un virgin ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Aoleooo, asta e grav.

 

Cu "manusi"!

Ca sa nu il traumatizeze, saracul de el. :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

N-are absolut nicio importanta. S-a incetatenit ideea ca nu conteaza ce vor barbatii. Asa au aparut alegerile gresite. Plus ca mare parte din tipe nu s-ar cupla cu virgini. Nu au acel... "ceva" pe care il au cei care au trecut de etapa asta. Aici ma refer la cele obisnuite, nu la deviante.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
... va dati voi seama la ce purtare ma refer (la aia din pat, la "prima oara" - pt cine se prinde mai greu) :lol:

virgini la 40 ani ?:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
S-a incetatenit ideea ca nu conteaza ce vor barbatii.

 

mm.. ha? Cine ti-a zis?

 

Sugerez ca sinonime "s-a impamantenit", "s-a inradacinat" , "s-a incuibat", "s-a statornicit", "s-a instituit", "s-a intronat".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
N-are absolut nicio importanta. S-a incetatenit ideea ca nu conteaza ce vor barbatii. Asa au aparut alegerile gresite. Plus ca mare parte din tipe nu s-ar cupla cu virgini. Nu au acel... "ceva" pe care il au cei care au trecut de etapa asta. Aici ma refer la cele obisnuite, nu la deviante.

Eu cand vreau sa scap de cate una ii zic ca n-am vazut pana acuma si toate erau dornice sa-mi arate , ba chiar mai aveau putin si ma violau ca sa nu mor virgin . :)

 

Nu stiu de ce , dar de la o anumita varsta femeile simt nevoia sa isi faca pomana cu virgini , asa ca eu nu-i inteleg pe pustanii virgini care vor sa marcheze prima data cu o pustoaica de sub 18 ani , care mai e si virgina declarata . :)

 

 

Deci o tipa trebuie sa se poarte cu mare atentie cu un virgin sa nu-l sperie si sa faca infarct .

 

Daca barbatii ar avea himen si ar ramane si gravizi , cred ca rar ai vedea un barbat care sa vrea sa faca sex de la varste fragede . :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
... va dati voi seama la ce purtare ma refer (la aia din pat, la "prima oara" - pt cine se prinde mai greu) :)

Ce intrebare inteligenta ... . :)

 

Sa se poarte cu el, cum i'ar placea ei sa se poarte el ... prima data .

Editat de Ravl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×