Sari la conținut
Forum Roportal
Ionciobanu

Cum va fi vremea

Postări Recomandate

Mare curaj am, dar cu EL alaturi nu simt nici o opreliste, si chiar acum e linga mine IL simt, ma bufneste risul, asta e :pina dupa 1 12 2010 va fi toamna, am mai facut aceasta cerere la EL si anul trecut pe vremea asta si mo ascultat. Dar dupa aia a fost o pedeapsa ce am avut-o de tras pentru ca-I gresisem amarnic, si iarna a fost cum a fost. Primavara si restul anului a fost cam normal, nu m-am prea amestecat pentru ca nu-mi permite oricind, chiar ma atetioneaza , tentatia e mare pentru mine uneori, de abia ma abtin.

Da, am avut inundatii si eu si acum 2 ani, ma pedepseste la hurta , mi-a si transmis sa nu caut cu orice chip sa ies in evidenta, decit cit imi permite EL, si considera ca-I necesar. De are programat ceva, asta e, cred ca trebue multe interventii la EL, de se stie din timp. Ma mir ca-mi da voie sa va transmit acestea, are EL un gind cumva. Nu stiu cind imi va mai da voie, pe curind.

Editat de Ionciobanu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stai sa ne adunam mai multi ca sa cantam in cor. Bine...eu nu prea am voce frumoasa asa ca mai mult o sa rag :lol:

De e cor,inseamna mai multe pareri poate o iesi ceva bine, poate nu cad la examen, sa stiti si EL vrea sa treaca alaturi de mine .Asa ca fiti responsabili si cit mai drepti, pentru ca EL e si drept si dur.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×