Sari la conținut
Forum Roportal
'Scumpika

Cat poti sa iubesti pe cineva???

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

v-am spus doar ca sunt o romantica...voi cat ati fi in stare sa iubiti pe cineva?ce ati face din dragoste pentru persoana iubita???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

un lucru pe care la-am facut pentru persoana iubita???sa zicem ca am suportat sa stau departe de EL doi ani de zile adica exact atat cat a durat relatia noastra...eu cred ca atunci cand iubesti cu toata fiinta si cu tot sufletelul ai fi in stare sa faci orice pentru persoana iubita...nu conteaza maretia faptelor ci valoarea lor...pentru mine lucrurile-aparent-minore sunt foarte importante...si inca ceva...nu prea suport sa imi zica cineva''te iubesc''...nu imi plac vorbele ci faptele!!!voi ce ati face pentru persoana iubita???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dragoste .. Iubire .. Indragostit .. Inloved ... toti sunt termeni care exprima chestii diferite .. please choose one :pee siti voi zice

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Parerea mea personala este ca in dragoste nu exista masura.

 

Nu se poate spune nici cat, nici CAT :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt cateva intrebari destul de imprevizibile si destul de verosimile venite din partea cuiva care zice ca: face asa ! si pe dincolo ! si cate nu as face. Este destul de putin probabil ca vei stii ce vei face cand intalnesti asa zisa "dragoste" care this days e tot mai intinata de interese, insa sacrificiile sunt catastofale in unele cazuri, sens in care tot in atatea cazuri sunt abia vizibile.

 

Parera mea (...si nu sunt din Bucuresti) e ca sacrificiile se masoara in valoare si nu in catitate sau repetativitate.....si numai o floricica o data pe luna este de ajuns daca atunci cand este data se accelereaza bataile atriilor si ventriculelor....nu mai zic de fluturasii all over de body - cam asta e dragostea nu numai o atractie psihica si respectual reciproca (asa cum se intalneste dese ori in casnicii).......cam atat.

 

AVE

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×